This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 5 comments

Sigarayı bırakmak istiyorum diyenler için gelsin

Günümüzde hızla yayılan sigara bağımlılığı aldı başını gidiyor. Buna dur demek tamamen kendi irademize sahip çıkmak. Defalarca farklı yöntemler deneyenipte sigarayı bırakamayanlar için elektronik sigara ile bu soruna kökten bir çözüm bulacaksınız. Uygun fiyatı ve rahatlığı sayesinde sigaradan kurtulmak için çok ideal bir çözüm. 

sigarabirakma
Elektronik sigara / © Gearbest

Bu cihaz ile günlük sigara ihtiyacınızı karşılayabilecek, bütün nikotin ihtiyacınızı karşılayabilecek. Böylelikle aylık hesaplama yaparken cebinizden çıkan para da yanınıza kar olarak kalacaktır. Kısaca bir örnek vermek gerekirse; 
Sigara kullanan kişi günlük bir paket Camel White içtiğini var sayıyorum. Camel White bugün tekel fiyatı 8 TL

8 X 30 = 240 Tl her ay bu para bu sigaraya veriliyor. Oysa bu alacağınız cihaz 61 TL. Karar burada sizin. İsterseniz cihazın videosunu aşağıda seyredebilirsiniz. 

Sipariş vermek ve ürünü incelemek için tıklayınız. 

Dipnot bırakmam gerekirse bu üründen sadece 8 adet kaldı. 

 

 

5 comments

Yeni yorum yaz:
  • gerçekten videoda doğru dürüst bilgi yok nasıl kullanılır tam olarak ne işe yarar asıl gerekli olan bu iken sadece kutudan çıkarıp parçaları birleştirmeyi gösteren bu video ne kadar yararlı olabilirki

  • Ürünle ilgili doğru dürüst bir açıklama yok. Koyduğunuz videoyu izlemediniz galiba video da hiçbir şey yok. Ürünü elinde çevirmiş durmuş. Ürün satışının yapıldığı site Türkiye'ye gönderim yapabiliryor mu? Ürünün garanti şartları neler. Ayrıca Türkiye'de yasal olarak bu ürünlerin satılması yasak.

  • ha evet pardon...ben direkt resimden youtube u açıp videoyu izlemiştim..teşekkür ederim uyarınız için

  • çok faydalı bir paylaşım ..peki nasıl ve nerden satın alıcaz

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!