This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 3 comments

Bırakmanın tam vakti! Sigarayı bırakmanıza yardımcı olacak 3 uygulama

Sigaraya bir kere bulaşmışsanız bırakması pek de kolay olmayabiliyor. Bu süreçte ne yapacağınızı bilemediğinizde iradeniz de zayıflar. Bu yüzden sigara içmediğiniz zaman cebinizde kalan parayı ya da daha sağlıklı bir hal alan vücudunuzu size hatırlatan bir programı yanınızda taşımak faydalı olabilir. İşte gerçekten sigarayı bırakmak isteyenler için en iyi üç sigara bıraktırma uygulaması.

quitsmoking
Bir paket sigara parasıyla iyi bir uygulama satın alabilirsiniz © helpmequitsmoking

Stop Smoking Pro

Sigarayı bırakmak istiyorsanız Stop Smoking Pro size günden güne yardımcı olacaktır. Özellikle sigara kullanmadığınız sürede içmediğiniz sigara sayısını hesaplayan bunun yanında cebinizde kalan parayı gösteren uygulama bu özellikleri ile size büyük bir motivasyon kaynağı oluyor. Sağlığınızdaki düzelmeleri de günden güne size gösteren uygulama, bu süreç içerisinde sizi başarınızdan ötürü de ödüllendirmeyi ihmal etmiyor.

Qwit Pro LICENSE, Stop Smoking Install on Google Play

Quit Smoking: Cessation Nation

Cessation Nation size cebinizde kalan parayı ve kaç sigaranın sizi zehirleyemediğini söylemenin yanında aynı zamanda sigarayı bırakmaya teşvik edici oyunlarla da dikkat çekiyor. Uygulama ayrıca içiciler ve sigarayı bırakmış olan kişilerden oluşan büyük bir topluluğa da çevrimiçi erişim imkanı sağlıyor.

Quit Smoking: Cessation Nation Install on Google Play

QuitNow! Pro - Stop smoking

Sigarayı bırakma sürecinde gerginlik hissediyor musunuz? İşte bu konuda QuitNow! Pro - Stop smoking size, sağladığı veriler ve profesyonel bir perspektif ile yardımcı olacaktır. Sigarasız geçen her gününüzü size verilerle bildiren uygulama, aynı zamanda diğer uygulamalar gibi cebinizde kalan parayı ve başarınızı da sosyal ağlarda paylaşmanıza imkan tanıyor.

QuitNow! PRO Sigarayı bırakın Install on Google Play

Her yıl 440 binden fazla insan sigaranın yol açtığı hastalıklardan dolayı ölüyor. Bu yüzden siz de sigarayı bırakmayı düşünüyorsanız, bu uygulamalardan birini denemenizi öneririm.

Sizin de denediğiniz ve sonuç aldığınız benzer bir uygulama var mı? 

3 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!