This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Sınırsız dosya paylaşım uygulaması İnfinit Android'te

Dosya paylaşımında boyut, bekleme süresi gibi önemli sorunlarını ortadan kaldırmayı amaçlayan Infinit, Android ve İos uygulamalarını sonunda yayınladı. Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru Mac’te beta yayınına başlayan Infinit, kısa bir zaman önce de Windows versiyonunu yayınlamıştı.

1
AndroidPit/ © infinit

 

Infinit'in Dropbox gibi popüler birkaç dosya paylaşım servislerinden farklı noktası bulut tabanlı olmaması. P2P teknolojisi kullanan infinit kullanıcılarına herhangi bir dosya büyüklüğü sınırlaması olmadan içeriğin farklı cihazlara aktarmasını sağlıyor. Kısa sürede yüz binlerce kullanıcıya ulaştığını söylemeden geçmeyen yetkililer ayrıca uygulamanın bulut tabanlı servislere göre 30 kata kadar daha hızlı veri aktarımı yaptığını da sözlerine ekliyor.

Bana göre Infinit uygulamasının en önemli özelliklerinden biri, veri aktarımı sırasında bilgisayarın kapanması veri yollarının kesilmesi ya da benzeri durumlarda, transferi iptal etmek yerine geçici olarak durduruyor. Bu sayede aksaklık giderildiğinde aktarım işleminiz kaldığı yerden devam ediyor. Infinit, aynı konumda yer alan cihazlar arasında veri paylaşımını yerel ağ üzerinden de transfer etmemize olanak sağlıyor.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

 

 

Kaynak: infinit

7 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!