This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Skype 70 Milyon Kere İndirilmesini Etkileyici Bir Grafikle Kutluyor

Skype 70 milyon kez indirilmeyle Facebook ve Angry Birds gibi diğer çok sayıda indirilme rakamlarına ulaşmış uygulamalar ligine adım attı. Bir yandan uygulama çok şeyi üstüsenden gelirken öte yandan Android için olan Skype 2010 Ekim’den beri çıkan ilk halinden beri evrim geçirmiş durumda. İlk halinde sadece WiFi üzerinden görüşmeler yapabiliyor ama görüntülü görüşme yapamıyordunuz.

2011’in Temmuz ayında Skype görüntülü görüşmeye geçmişti fakat hala bazı cihazlarda kullanılabiliyordu. Bugün, uygulama 1.384 Anroid işletim sistemli cihazla uyumlu durumda ve 2 seneden beri kullanımda.

Her akıllı şirket gibi Skype da bu tarihi başarıyı kendi grafik tasarımlarıyla nasıl kutlayacağını çok iyi biliyor. Aşağıda hangi ülkelerin Skype’ta en çok gevezelik ettiğini, ne marka telefonlara sahip olduğunu (ipucu: genelde Samsung tarafından yapılan telefonlar) ve değişik modellerde uygulamanın nasıl göründüğü gösteren resmi görebilirsiniz. Skype zarif ve işlevsel uygulamanın farklı telefonlarda nasıl olması gerektiğini kanıtlıyor. Microsoft: iyi bir satın alımdı.

Kaynak: Web Pro News

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!