This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

[Söylenti] 99$’lık Google Nexus 7 Geliyor

 199$’lık bi fiyatla muhteşem bir donanım ve de Android’in en son sürümü olan Jelly Bean ile tüketicilere sunulan Google’ın Asus ile beraber ürettiği tablet bilgisayarı olan Nexus 7’nin yakın zamanda yenileneceği söylentileri ortalığı sarmış durumda.

 Şu anda Amerika ve Avrupa piyasalarında satılmakta olan benim de yaklaşık bir ay önce satın alıp büyük bir memnuniyetle kullandığım Google Nexus 7 tablet bilgisayarın 199$ gibi makul bir fiyattan pazarlanması global tablet piyasasındaki rekabetin fitilini ateşlemiş ve kısa süre içerisinde Amazon gibi önemli tablet bilgisayar üreticileri fiyatlarını aşağıya çekmek zorunda kalmışlardı.

Bence mevcut şartlarda Google’ın Nexus 7 ürününde fiyat indirimine gitmesi dışında başka bir opsiyonun olması çok olası değil. Bir aydan daha fazla bir süredir Amerika’da geçirdiğim zaman dilimi içerisinde gördüm kadarıyla bu cihaz burada adeta peynir ekmek gibi satılmakta. Bu fiyata bundan daha iyisini bulmak en azından 2013 yılına kadar pek mümkün değil.

Bu arada Google Nexus 7 ile haber portalımızda yayınladığımız önceki haberleri aşağıdaki linkler üzerinde okuyabilirsiniz.

• Google Nexus 7’nin paket açılımı tanıtım yazısı için buraya tıklayınız.

• Google Nexus 7 ile Amaon Kindle Fire 2’nin karşılaştırıldığı infografikli yaımız için bu linke tıklayınız.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!