This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

[Söylenti] Android'in 5. Doğum Gününde 5 Nexus Cihazı

android google nexus

(Resim: Talkandroid)

2012 yılında bir Nexus cihazının yerine yeni Android versiyonlu beş Nexus cihazının çıkacağına dair olan söylentileri kısa bir zaman önce bildirmiştik. Talkandroid sitesinin haberine göre bu söylentilerin detayları öğrenilmiş. Buna göre cihazlar 5 Kasım'da Android'in 5. doğum gününde satışa çıkacakmış. Bir yandan biraz fazla atmaca gelen bu söylenti, diğer yandan o kadar da mantıksız değil sanki. Siz ne düşünüyorsunuz?

Digitimes ve BGR tarafindan ortaya atılan söylentilerin sonucu herkes tarafindan biliniyor artık (bu „söylenti uzmanlarının“ haberlerinden birinin hic doğru çıktığını şu anda hatırlamıyoruz). Fakat önemli kaynaklardan bilgilendirildiklerini söyleyen Talkandroid'in bu haberini ne kadar ciddi olarak görmemizi tam olarak kestirmek pek kolay değil.

 

Bilindiği gibi, Google mizahi ve böyle ilginç olaylar ile tanınıyor. O yüzden Android'in 5. yaşını kutlamak için beş Nexus cihazını satışa çıkarmak gibi olağanüstü bir şeye ihtimal veriyoruz. Siz „beş kardeş“ hakkında ne düşünüyorsunuz? Rüyalar gerçek olup, büyük bir doğum günü partisi kutlanır mı?

 

Kaynak: Übergizmo

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!