This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Kindle Fire tüm diğer Android tabletlerin satış rakamlarını geride bırakarak ve tablet pazarının %50’sini domine ederek bu senenin en büyük başarı hikayesini yazdı. Ama 199 dolarlık satış fiyatıyla bile piyasaya sunulduğu zamandaki momentumunu devam ettirme konusunda zorluk çekiyor; ki bu tek anlama geliyor: Devamı gelmeli!

Eğer CNET’ten çıkan bir rapora inanacak olursak, Amazon Temmuz’un sonunda Kindle Fire 2’yi piyasaya sunmayı hedefliyor. Detaylar hala muamma ama CNET’in kaynağının söylediğine göre yeni tablette bir kamera ve ses tuşu olacak ve ilkindeki gibi fiyatı makul olacak.

Kindle Fire 2 sunulduğunda Amazon geçen senenin Ekim ayında girdiği tablet pazarından çok farklı bir pazara girmiş olacak. Google yine makul fiyatlı kendi Nexus tabletini birkaç gün içinde piyasa sunacak. Aynı zamanda Barnes and Nobles kendi Nook tabletlerini 199 dolara ve Lenova eski IdeaPad A1’lerini 149.99 dolara satıyor. Kindle Fire 2 kendisini bu satış fiyatları içinde büyük bir rekabetin içinde bulacak.

Digitimes’ın spekülatif haberlerine göre yeni tablet 1.280x800 çözünürlüğe sahip olacak. Bu söylentiye inanmak istiyoruz ama Digitimes’ın mazisi bu söylenti haberlerinde çok da parlak değil. Yine de yeni makul Nexus tabletin kaliteli ekran çözünürlüğüyle piyasaya gelecek olmasıyla, Kindle Fire 2’nin de buna benzer ekran kalitesine sahip olacağına inanıyoruz.

Kindle Fire 2 almak ilginizi çekiyor mu? Görüşlerinizi aşağıda paylaşın!

Kaynak: CNET

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!