This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 3 comments

Xperia Z'den Daha İyisi Mi Geliyor: Sony C6802

Biz Sony Xperia Z'ye çok yakından odaklanmışken Sony'nin başka bir üst seviye akıllı telefonu internette listelere sızdı. Resimde görmüş olduğunuz akıllı telefon Sony'nin henüz hakkında açıklamada bile bulunmadığı C6802 model numaralı cihazı. 

Biz Sony'nin bu seneyi Xperia Z ve ZL modelleriyle kapatacağını düşünürken internete bu liste sızdı. HTML5 web tarayıcısı testinden çıkan listede cihazın Android 4.2 işletim sistemine sahip olacağını görüyoruz. Bu yeni üst seviye Android cihazların taban sürümü olması lazım zira Google yakında 4.2'den bir sonraki sürümünü çıkarmaya hazırlanıyor (Android 4.3 veya Android 5 Key Lime Pie).

Öte yandan cihaz hakkında bilinen iki bilgiden diğeri ise Full HD 1080'e 1920'lik çözünürlük ki şu an görünen o ki çıktığında ekran kategorisinde en iyi cihaz olabilir.

(Resim hakları: xperiablog / html5test)

Kaynak: xperiablog

3 comments

Yeni yorum yaz:
  • Vallahi açıkçası ben sadece S4'ü beklemiyorum. HTC One'ın tasarımı gerçekten çok hoşuma gitti. Sony'ye nötrüm ama Sony'yi LG'ye yeğleyebilirim. Hepsi bir çıksın ofise gelsin de daha sağduyulu kararımı o zaman yapacağım. :)

  • Harun M. 18.Şub.2013 Link to comment

    hepimiz kapitalizm kurbaniyiz, yeni telefon şart, S4 bekliyorum artık, xperia neo kullanıyorum. Sony'nin os güncellemeleri yüzünden markadan soğudum. su an en iyi samsung hem kendi romlarinda olup nexuslarda ve diğer androidlerde olmayan güzel özellikler ekliyorlar.

  • Google bir rahat dursun.Andeoid 4.3 geliyor bn daha 2.3.6 gingerbreadda kaldim

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!