This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Sony’den Akıllı Telefon Görünümlü Yedek Pil Ünitesi

Kullanımı yediden yetmişe giderek yaygınlaşan akıllı telefonların seçiminde pil ömrü giderek daha da önemli bir kriter haline geliyor. Başta Motorola olmak üzere hemen hemen tüm akıllı telefon üreticilerinin giderek daha uzun pil ömürlü modelleri geliştirdiği bir atmosferde Sony estetik görünümlü ve oldukça yüksek kapasiteli iki farklı yedek pil ünitesini tanıtarak olaya yeni bir boyut kazandırdı.

 

CycleEnergy adı verilen ve de 3500 ile 7000 mAh’lık seçeneklerle satışa sunulacak olan yedek pil ünitelerinin ağırlığı 195 gram olacak. İlk etapta Sony telefonlar ile entegre çalışacak olan yedek pil üniteleri akıllı telefonları USB girişleri üzerinden şarj edebiliyor olacak.

İki farklı kapasite seçenekleri ile sunulacak olan Sony yedek pil ünitelerinden küçük olanı ortalama 4 saatte büyük olanı ise 7.5 saatte şarj edilebiliyorlar. Sony her iki uniteyi de 14 Kasım 2012 tarihinde Japon piyasasında tüketicilerin ilgisine sunacak. Ürünlerin fiyatlarının 64 ile 89 dolar arasında değişmesi bekleniyor.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!