This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 1 Comment

Sony’den Xperia Z4 ve Z3 ile ilgili mesajlar

Sony MWC 2015’te beklenen cihazı tanıtmak yerine Xperia Z4 Tablet’i tanıttı. Aslında durumu şu şekilde okuyanlar var; tablet konusunda Z4 ile böyle bir başarı yakaladılarsa, akıllı telefonda da oldukça sağlam bir cihaz hazırlıyor olmalılar. Mantıklı bir yaklaşım.

Sony Pictures Xperia Z4 email leak 1
© Gizmodo

Sony’nin Global İletişim departmanının başındaki isim olan Tim Harrison geçtiğimiz günlerle mobil departmanın satışıyla ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Şimdi de Xperia Z4 ve Xperia Z3 ile ilgili konuşan Harrison her şeyin yolunda olduğu mesajını verdi.

 Z3 Compact ve Xperia Z3’ün umduklarından daha iyi rakamlar yakaladığını ve şu anda da satış olarak iyi bir durumda olduğunu belirten Harrison, gelecek Xperia Z4’ün de insanların hayatlarına daha fazla inovasyon ve teknolojik yenilik getireceğini iddia etti.

Muhtemelen bu yaz tanışacağımız cihaz hayatımıza ne tür teknolojik yenilikler getirecek bilinmez fakat Sony işi sıkı tutsa iyi olur çünkü Galaxy S6, Galaxy S6 Edge ve HTC One M9 gibi sağlam rakipleri çoktan piyasada ava başladılar bile.

 

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!