This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Google Play ve AndroidPIT App Center üzerinde bir çok Launcher uygulama bulunmakta. Tercih paftanızın en geniş olduğu alanlardan bir tanesi olan Luancher Uygulama Alanına önemli bir Launcher daha eklenmiş bulunmakta. Sony'nin başta en iddialı modeli Xperia T'de kullandığı Xperia Launcher'ını sizler için indirip denedik. Ayrıntılar ve Xperia Launcher'ın indirme bağlantısı yazının devamında.

 

Xperia Launcher'ı mobil cihazınıza kurabilmenin ilk koşulu Android 4.0.3 ve yukarısı sürümlü bir Android işletim sistemine sahip olmanız. Xperia Launcher'ı XDA Developers sitesi üzerinden indirmek için buraya tıklayınız.

 
Xperia Launcher'ın kullanım görüntüleri

Nexus 7 tabletime kurup kullanmaya başladığım Xperia Launcher'ın görsellerini gayet beğendiğimi belirtmek isterim. Aşağıda Xperia Launcher'ın özellikeri hakkında özet bir bilgi bulabilirsiniz.

  • 11'e kadar çoğalabilen ayarlanabilir ekran
  • Masaüstü ve ekranı ve uygulama ekranının görüntülerini farklı olarak ayarlayabilme opsiyonu
  • Ayarlanabilen Widgetlar
  • Bazı uygulamaların önizlemede saklanabilmesi
  • Özgün kaydırma komutları
  • Launcher ayarlarını değiştirip, saklayabilme özelliği

 
Xperia Launcher'ın ayarları gerçekten çok esnek.

Android 4.0.3 ve üzeri cihaz sahibi takipçilerimizden güvenilir, hızlı ve esnke bir Launcher arayışı içinde olanlara Xperia Launcher'ı denemelerini şiddetle tavsiye ederim. 

 

Ekran görüntüleri: AndroidPIT

 

Dipnot: AndroidPIT haber portalı üzerinde geçmiş bir tarihte yayınlanmış en iyi 5 ücretsiz Launcher uygulaması yazısını okumak için buraya tıklayınız.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!