This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

Sony Xperia P Ice Cream Sandwich Güncellemesi Alıyor

Günümüz Android dünyasının en güncel konularının başında 2011 ve sonrasında alınmış Android Ice Cream Sandwich işletim sistemli modern cihazların Android’in en son sürümü olan Jelly Bean’i alıp alamayacağı, ve eğer güncelleme olacak ise bunun zamanlaması. Oysa ki özellikle Türkiye Android piyasasında bir çok cihazın içerisinde henüz Ice Cream Sandwich güncellemesi almamış olan cihazlar mevcut. Bu noktada Sony’nin Xperia P cihazlarında gerçekleştirmeyi kararlaştırdığı Android Gingerbread’den Ice Cream Sandwich’e yapılacak olan güncelleme önem kazanıyor.

Geçtiğimiz Cuma gününden itibaren alınmaya başlanan güncellemelerin önemi büyük çünkü Gingerbread işletim sisteminden Android Ice Cream Sandwich’e yapılan bir yükseltme ile Ice Cream Sandwich’den Jelly Bean geçiş arasında büyük farklılıklar var. Çünkü Ice Cream Sandwich güncellemesi diğerine göre adeta bir devrim niteliği taşımakta.

Bu arada Xperia U ‘sola’ ve ‘go’ modelleri de Ice Cream Sandwich güncellemelerini önümüzdeki haftadan itibaren almaya başlayacaklar.

Fotoğraf hakları: eurodroid.com

Kaynak: Slashgear

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!