This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Sony Xperia Quad Core Tablet İle İlgili Sızan Bilgiler

Sony’nin S tableti şimdiye kadar olan satışlar baz alındığında büyük bir başarı gibi gözükmeyebilir ama ilk çıktığında kötü bir tablet değildi. Piyasaya sürüldüğü tarihte Samsung Galaxy 10.1 yerine neredeyse birçoklarımız onu satın almak üzereydik ve onu biraz kurcaladıktan sonra bir hayli etkilenmiştik. Fakat bir sonraki Sony tablet, Sony Xperia Tablet hakkında sızan bilgilere bir göz atacak olursak (resimler, özellikler ve fiyat) Sony’nin bu tabletle lider olabileceğini tahmin ediyoruz.

Bu cihazın başarılı olabileceğini düşünmemizin sebebi paketteki her şey: Görünüş, fiyat, donanım (aksesuarlar da bir hayli şık). Bu sızan haber bir Alman haber sitesi olan Mobiflip.de’den geliyor. Haber sitesi cihazın resimlerini, özelliklerini, aksesuarlarını ve hatta fiyat bilgisini edinmeyi başardı.

En son bir Sony ürününün ne zaman bizi bu kadar heyecanlandırdığını hatırlamakta güçlük çekiyoruz. Özellik bakımından karşımızda Tegra 3 quad core işlemci, 16, 32 ve 64GB’lık bellek seçenekleri (SD kart yuvasıyla), 3G bağlantısı, 8MP arka ve 1MP ön kamera, stereo hoperlör, 6000mAh pil, 1280x800 çözünürlüklü 9.4 inç ekran ve ICS işletim sistemi. Tablet 8.8 mm kalınlığında ve Tablet S’e göre %42 oranında daha ince alüminyum kaplamayla geliyor.

Klavye paneli Windows Surface tablet’inkine çok benziyor ve itiraf etmeliyiz bunun büyük bir fanıyız. Fiyat bakımından 16GB’lığı için 449.99 dolar, 32GB’lığı için 549.99 dolar ve 64GB’lığı için 649.99 dolar, ki bu herhangi bir iPad’den daha ucuz.

Aşağıda ürünü, aksesuarlarını ve donanım özelliklerini görebilirsiniz:

İtiraf etmeliyiz ki bu fiyata, Android ICS, bu aksesuarlar ve bu donanım... bu bizim tercih edeceğimiz tablet olabilir. Sony’nin sertifikalı özelliklerini (mesela oyunlarını) ve biraz da pazarlamayı eklediğinizde Sony’nin lider olmaması için bir neden yok. Sony, Berlin’de 29 Ağustos’ta yeni ürününün tanıtımı için bir event düzenleyecek ve bu yeni tableti orda görmek bizi çok mutlu edecek!

Arkadaşlar siz Xperia tablet hakkında ne düşünüyorsunuz? Etkileyici mi yoksa sadece satışları artırmak için diğer Sony ürünlerinden farkı olmayan bir tablet mi?

Aşağıda görüşlerinizi bizimle paylaşın!

Resimler: www.mobiflip.de/
 

Kaynak: The Verge

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!