This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares No comments

Sony Xperia SL: 1.7 Ghz Çift Çekirdek Snapdragon S3 Takviyeli Xperia S

Xperia S, bu senenin ilk yarısında Sony'nin en büyük silahıydı. Bu silah Japon şirketin tahin ettiği gibi tutmadığından Sony, Xperia S'e hemen yeni bir takviye yapmayı planladı: İsminin Xperia SL olacağını bizim de sonradan öğrendiğimiz yeni güncellenmiş bir model. İnternete sızan haberleri ve fotoğraflarından sonra Xperia SL sonunda resmi olarak Sony'nin websitesinde.

Xperia SL, Xperia S'ten radikal bir şekilde farklı değil ama renk ve birkaç özellikle birlikte bir öncekine göre bazı farklılıkları var. İlkinin sadece siyah ve beyaz modeli vardı. SL'de ise bunlara yeni iki renk -pembe ve gümüş rengi- eklenmiş.

Özellik bakımından ise SL'in de 4.3 inç HD ekranı ve 12.1 MP ön kamerası var; ama yeni modelde LED flaşla birlikte geliyor. İşlemci ise yeni çift çekirdek 1.7 Ghz Snapdragon S3 ile çok daha hızlı. Bunun dışında Android 4.0 Ice Cream Sandwich yine bizlerle olacak.

Sony'nin Xperia SL'i ne zaman piyasaya süreceğine dair bir bilgi yok. Bu ayın sonundaki IFA 2012'de Sony'den SL hakkında ve daha da önemlisi diğer yeni cihazları hakkında daha çok haber duymayı bekliyoruz.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!