This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Sony Xperia Z1f söylentileri: uluslararası lansman ne zaman?

Sony Xperia Z1 mini, amiral gemisi model olan, su korumalı kamera-telefon Xperia Z1’in 4.3 inç versiyonu olarak ilan edildi ancak şimdilik Zperia Z1f adıyla yalnızca Japonya’da görücüye çıkmış durumda.

sony xperia z1s 1
© @evleaks

Bu cihaz, Snapdragon 800 işlemcisi ve Sony G Lens’e sahip aynı 20 MP kamerası ile her bakımdan büyük ağabeyi Xperia Z1 kadar güçlü. Küçültülmüş olan tek şey, Full HD’den HD’ye düşen ekran çözünürlüğü. Fakat çok daha küçük ekran genişliği düşünüldüğünde, yine de piksel yoğunluğu üst düzeyde kalıyor.

Kısa bir süre önce Evleaks tarafından bir fotoğraf sızdırıldı. Fotoğrafta Sony Xperia Z1S diye adlandırılmış bir cihaz görünüyor. Bu cihazın da Xperia Z1f’in uluslararası versiyonu olduğu iddia ediliyor.

Şimdilik bu senaryonun doğru çıkmasını ummaktan başka yapacak pek bir şey yok. Çok sayıda insan, amiral gemisi bir Android telefonun güçlü bir mini versiyonunun gelmesini bekliyor. Z1 mini versiyonun kesin özellik listesi elbette ki halen ortaya çıkmış değil, resmi açıklama da ne zaman gelir bilinmez. Modellemedeki ana ekranda 14 Ocak tarihini görüyoruz. Uluslararası lansman için bu bir ipucu olabilir.

Vasıtasıyla Phone Arena Kaynak: @evleaks

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!