This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Sony Xperia Z3+ lansmanına sizin sorularınızla gidiyoruz

Yarın, Sony yaza merhaba partisiyle Xperia Z3+ ve M4 Aqua tanıtımını İstanbul’da gerçekleştirecek. Biz de AndroidPIT ekibi olarak tanıtımda olacağız, sizin için cihazları ilk elden inceleyeceğiz. Elbette bu incelemede rehberimiz siz olursanız ayrıca seviniriz.

xperiaz3 plus2
 © ANDROIDPIT

Yeni bir cihaz almayı düşünüyorsunuz fakat henüz karar veremediniz, olasılıklar arasında da Sony Xperia Z3+ var. Ya da orta seviye bir cihaz arıyorsunuz ve M4 Aqua’yı da merak ediyorsunuz. Bana sorsanız “elbette Sony al, başka ne alabilirsin ki!” derdim ama siz bana bakmayın, sonuçta her şeyi Sony olan biriyle zevkleriniz uyuşmayabilir. Ayrıca bizim görevimizi tüm markalara eşit olmak. Ne kadar Samsung S6’nın eksik yanlarını söylediğimizde bazı kullanıcılar tarafından eleştirilsek de olsun, o da güzel. Her neyse işte size fırsat. Ne bilmek istiyorsunuz, bize sorun, biz de gidip bizzat inceleyelim, soralım. Bunun yanında Sony Türkiye ile ilgili de sorularınız varsa paylaşın, üst düzey yöneticileri biraz terletelim. Rahat olun ve en mantıklı sorularınızı hazırlayın. Keyifli olabilir…

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • herseyi Sony kısminda birebir ayniyiz desem abarti olmaz diyebilirim hatta büyük bir hastalik diyebilirim ama tabiki buda sebepsiz yere olan bisey degil demek ki Sony istedigim herseyi karsiliyor ki baska biseye gerek duymuyoruz. yeni telefon alma konusuna gelince de tabiki Sony hatta 4 gözle Z3+ gelmesini bekliyorum benim telefon biraz eskidi diyenirim :)

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!