This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
14 Shares 3 comments

Sony Xperia Z4 Compact yakında tanıtılıyor

Genelde tüm amiral gemisi cihazlar bir de “mini” versiyonları olur ve boyutlarına göre de oldukça etkileyici donanıma sahiptirler. Bu kategoride yer alan Sony’nin “Compact” serisine katılacak Xperia Z4 Compact ile çok yakında tanışabiliriz.

Sony logo
© Sony

Rusya’dan gelen bilgiler Sony’nin Xperia Z4 Compact’ı yakında tanıtabileceği yönünde. Büyük ihtimalle SO-04G model numarasına sahip olacak cihaz önce Japonya’da sonra da tüm dünyada satışa sunulacak. Söylentiler cihazla 13 Mayıs tarihinde tanışacağımız yönünde. Bekleyip önümüzdeki Çarşamba gerçekten Sony’nin bu küçük canavarı tanıtıp tanıtmayacağını göreceğiz.

Kaynak: Mobil Telefon

3 comments

Yeni yorum yaz:
  • sony ve batmak bence alakasi bile yok :) buna kabullenmemekte diyebiliriz büyük bi sony hastasi oldugum icin. ama hrr zman ki gibi sony bir dünya devi. ve her yeni cikardigi üründede bunu ortaya koyan bi marka :)

  • Bir yandan sony batıyor diyorlar. Bir yandan adamlar hala telefon çıkartıyor. Çelişkili bir durum. Ölürken bile kuyruğu dik tutarım taktiği mi acaba?

    • Can C. 07.May.2015 Link to comment

      Sony batmıyor sadece mobil departmanı zorda fakat genel olarak durumunda büyük bir sıkıntı yok. Hala telefonlarda kullanılan kameraların büyük bir kısmı Sony imzalı örneğin.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!