This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Sony Mobile resmi olarak Xperia Z4’ü sessiz sedasız bir şekilde Japonya'da tanıttı. 5.2 inç ekrana sahip olacak Sony’nin yeni amiral gemisinin ekranı da 1080 x 1920 çözünürlüğünde. Cihaz 64 bit octa-core Snapdragon 810 ile çalışacak ve 3 GB RAM'e sahip olacak.

xperiaz4
© sony

Siyah, beyaz, bakır rengi ve su yeşili olarak dört farklı renkte çıkartılacak cihaz suya ve toza karşı da dayanıklı. 20.7MP arka kamera ve 5.1 MP ön kamerasıyla da özellikle görüntülü görüşmeler için çok uygun. 2930mAh kapasitesindeki pili cihazın ihtiyaçlarını karşılayabilecek türden. 

32 GB dahili hafızaya sahip olacak cihazın hafızası 128 GB'a kadar genişletilebilecek. 6.9mm kalınlığında ve 144 gram ağırlığında olacak Xperia Z4 metal çerçeveye sahip. Xperia Z3'ten daha hafif ve ince. Cihaz bu yazın sonuna doğru Japonya'da satışa sunulacak ve şu anda fiyatla ilgili bir bilgi verilmedi. 

 

4 comments

Yeni yorum yaz:
  • Açıkçası beklediğim bir cihazdı ama hayal kırıklığına uğradım. Hem Sony batıyoruz diyor hem şu yaptıkları telefona bak. Telefonun tasarımı bile neredeyse aynı ilk serileriyle. Ayrıca S6 ya rakip olarak çok düşük bence.

  • Bence Z3 kullananların geçiş yapmak isteyeceği bir telefon değil. Birçok xperia Z modeli kullanan arkadaşım alt ve üst boşlukların küçülmesini bekliyor.

  • alırım bir dal

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!