This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Xperia ailesinin yeni gözdesi Xperia Z5 için hazır mısınız? Detaylar haberimizde

Sony Xperia Z5 Weibo
 Sony Xperia Z5! / © Weibo

Sony'in resmen hayal kırıklığı yarattığı Xperia Z4, ana vatanı Japonya'da beklenen ilgiyi göremedikten sonra Avrupa ülkelerine Z3 plus olarak tanıtılan Z4 beklentilerin çok dışında kalmıştı. Sony, Xperia Z5 ile tekrardan görücüye çıkmaya hazırlanıyor. 

İşlemcisi yine hayal kırıklığı

Sony bence telefon sektöründen çekilmeli artık. Sony telefon yerine televizyon, kamera üretsin ama bu işi artık yapmasın. Snapdragon 810 ile gelecek olan telefon şimdiden bütün eleştiri oklarını üzerine çekmiş durumda. 3 GB ram ve 20.7 MP'lik bir kamera ile karşımıza çıkacak olan Xperia Z5, önceki modeli gibi toza ve suya dayanıklı olacak. Suya ve toza dayanıklı olması yeterli mi bilmiyoruz ama Sony git gide telefon sektöründeki yerini kaybediyor diyebiliriz. 

Neden yıllar sonra Sony'i bırakıp başka bir markaya geçtim? bu yazıyı okumanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Sony İngiltere, Twitter hesabı üzerinden yayınladığı bir görselle "Daha odaklı bir akıllı telefon için hazır olun" mesajı verdi. İşte o tweet.

 

 

6 comments

Yeni yorum yaz:
  • Dogukan 25.Ağu.2015 Link to comment

    Kamerası olsun PlayStation ı olsun PSP - PS Vita sı olsun ve TV si olsun. Sony çok iyi bir marka ama artık telefon yapmaktan vazgeçmeli...

    • telefon yapmadan vazgeçmeli sözcügüne katılıyorum adamlar nerdeyse tüm firmalara sensör satıyor sattıkları adamlar süper kameralar yapıyor ama iş kendilerine gelince yapamıyorlar kamera işini belkide en başarılı oldugu taraf pil,tasarım(göreceli bence güzel),malzeme kalitesi ve arayüz bunlarda başarılı diğerlerinde başarısız maalesef piyasada tutunamıyorlar bide z3 + da 810 faciasından sonra iyice afalladı çoğu firma.....

    • Doğukan Sony yaptığı açıklama ile mobil cihazlar tarafında buyuk kar elde ettiğini açıkladı bundan bir veya bir buçuk yıl önce zarar etmişti.Sony bu tasarım anlayışı ile sadık müşteriler kazandı .Benim şahsi düşüncem cihazları alınabilecek iki veya üç markadan biri Sonydir .

  • Tamam Sony telefon yapmayı bıraksın, bence sizde bu siteyi kapatın, Sony Mobile GB neresi bir öğrenin öyle inceleme yapın, Ukrayna yazmışsınız, yazınız fiyasko olduğu kadar cahilcede yazılmış ayrıca.

  • Her zaman Demişimdir ve demeyede devam edecem S810 lu tüm cihazlar alınmaz Açık ve Net Zamanında 2012 yılında da benzer şeyleri Nvidia Tegra 3 için demiştim oda aynıydı....

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!