This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 5 comments

Sony Z1 Compact adım adım Türkiye’ye yaklaşıyor.İşte Avrupa fiyatları

CES 2014’ün bombalarından Sony’nin yeni cihazı Sony Z1 Compact’in Avrupa’da ön siparişler başladı. Tedarikçilerden almak yerine Sony Mobile üzerinden siparişini verenleri aynı zamanda promosyon ürünler de bekliyor.

xp
Adım adım bize geliyorlar. © sonymobile

Sony’nin promosyon ürünleri ülkelere göre farklılık göstermekte. Örneğin İngiltere, promosyon olarak Smarwatch 2 öneriyor. Bir kısım ülkede de Sony Kablosuz Kulaklık fazladan sadece 1 euro karşılığında alınabiliyor. Avrupa ülkelerinden en şansızı bu konuda Hollanda çünkü ne bir promosyon sunuyorlar ne de ucuz bir fiyat. İşte ülkelere göre fiyatlar.

 • Fransa       549 Euro
  Almanya    499 Euro
  İtalya          499 Euro
  Hollanda 549 Euro
  İspanya     549 Euro
  İngiltere 449 Euro

Türkiye’de ön siparişler henüz başlamadı. Fakat Sony’nin sitesinden girerek ön kayıt yaptırabilir ve geliş tarihi ile ilgili ilk bilgi sahibi olanlardan biri olabilirsiniz.

Kaynak: xperiablog

5 comments

Yeni yorum yaz:
 •   3

  Editörün yazdığı bu yazıda Avrupa'da en şanssız ülke Hollanda olarak geçiyor. Daha önceki yorumumda bunun aslında böyle olmadığını söylemiştim ve şimdi de onu ispatlayacağım. Diğer Avrupa ülkeleri Sony Xperia Z1 Compact'ın yanında hediyeler alacakken, Hollanda'da bu olmayacak bilgisi verildi. Fakat Hollanda'daki T-Mobile bayilerinden hiç ön ödeme yapmadan aylık € 40'dan başlayan fiyatlarla bu telefonu alabilir, hatta yanında € 150 değerinde Sony'nin kendi kulaklığını alabilirsiniz. Detaylı incelemek için verdiğim şu linke uzanabilirsiniz: shop.t-mobile.nl/eca/mcsmambo.p?M5NextUrl=RAPRD&art_id=msoz1azw&art_typ=&bag_add=msoz1azw&ab_agid=1011&ord_num=1&xart_id=a12cbyost%2Cat12datd7%2Cat12voiv5&upsell_loc=4&VAS=&abo_id=a12cbyost&bag_del=&M5WebChoice=CMT_106215793&abo_switch=2&abotermy=1&O_VZ=

 • bu fiyata gelse de bir şey değişmez taksit olayı ortadan kalktı millet artık daha zor telefon alicak mecburen belki operatör üzerinden alır milleti mız artık...

 •   3

  Fiyat konusunda ben de öyle düşünüyorum. Hatta iki veya üç ayı geçmez fiyat düşmeleri. Metinde en şanssız ülke Hollanda yazıyor ama bu aslında böyle değil. Hollanda'daki operatörler çok cazip kampanyalar yapıyorlar. Hem de 4G ile!

 • Bence bu fiyatlar kısa sürede düşer. Uzun süre buralarda kalmaz!

 • eğer türkiye fiyatı 1450 TL olursa avrupa'dan daha ucuza gelmiş oluyor. bakarsın belki avrupadan türkiye'ye gelirler telefon almak için :)

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!