Review Authored by:

SPY mouse

Authored by: Christian Brüggemann — 26.Eki.2012

Ajan fare aslanın ininde cesaret örneği gösteriyor ya da hmm kedinin dairesinde. Kuşkusuz tehlikeli fakat etrafta toplanacak ve görmezden gelinemeyecek sayıda çok fazla peynir var. Bir fare yalnız başına ne yapar? Belki fare sizin biraz yardımınızla bunun üstesinden gelebilir. SPY mouse hakkında daha fazla bilgiye incelememizde erişebilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.0.6 1.0.6

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S3

Android sürümü: 4.0.4

Root: Var

Modifikasyonlar: Yok

Uygulamanın büyüklüğü yaklaşık 125 MB yani yüklemenin en iyi yolu WiFi.

Akıllı telefonumda çok fazla oyun oynamam. İlk olarak, sınırsız zamanım yok ama daha da önemlisi genelde akıllı telefonlar için yapılmış oyunları çok karmaşık veya kaliteden yoksun bulurum. Popüler 3D FPS oyunları harika grafiklerine rağmen beni çekmez. FPS oyunların kontrolleri bana göre zor kaçıyor.

SPY mouse ise tamamen başka bir hikaye: Bu oyun bana kancasını attı. Ana menüye ilk bölümü seçmek için gidin. Her zaman olduğu gibi bölümler kolay başlayıp ilerledikçe zorlaşıyor. Ana görev faremize kedinin apartmanında peynirleri bulmasına yardımcı olmak. Genelde birden fazla kedi var bu nedenle farenin hareketlerine dikkat edin ve delikleri iyi kullanın. Deliklerin bazıları sizi gizli yollarla hedefinize daha kolay ulaşmanızı sağlayacak.

Fare kapanlarından kurtulmanızı sağlayan araçlar oyunun eğlenceli elementlerinden. Böylelikle peynire kapana kısılmadan erişebiliyorsunuz. Televizyonlar kedileri hipnotize ediyor ve daha başka birçok şey.

Oyunda benim "fare zarafeti" diye adlandırdığım ödül bonus puanlar var: Kediye farkettirmeden yol aldığınızda, bir noktaya en kısa yoldan gittiğinizde veya görevi kısa bir sürede bitirdiğinizde kazanıyorsunuz. Her bölümün sonunda bonus puan alıp almadığınızı görüyorsunuz.

Oyundaki ekşi noktalardan biri: Bir bölümü başarıyla bitirdikten sonra bir sonraki bölüme otomatikman atlayacağınıza ana menüye geri dönüyorsunuz. Bu biraz can sıkıcı ama bununla yaşayabiliriz.

Altı tane farklı dünya ve 70 farklı bölüm var ve bu bölümleri atlamak biraz atiklik ve antreman gerektiriyor.

Ses efektleri ve oyun içi müzik çizgi-film-vari ama bir yandan da James Bond filmlerini andırıyor. Oyunun eğlenci faktörüne hoş bir etki katıyor.

Özet: SPY mouse öğrenmesi çok vakit almayan basit ve kolay öğrenilir bir oyun ve görsel ve akustik açıdan eğlenceli. Oyun kullanıcınını ani reflekslerini test ediyor ama o süper atik olmanızı gerektiren ve sizi nefes nefese bırakan oyunlardan değil.

Ekran & Kontroller

Öncedene de bahsettiğim gibi kontroller basit ve öğrenmesi zaman almıyor. Bu oyunda sevdiğimiz noktalardan biri.

Grafikler harika ve tipik çizgi film estetiklerini içeriyor. Genel görünüm zıpır zıpır ama çok hoş işlenmiş. Tebrikler, SPY mouse!

Hız & İstikrar

SPY mouse'ın yüklemesi hiç zaman almıyor ama oyun testlerimizde bir kere dondu (yani birkaç saat içinde bir kere). Bu istisnai bir durum gibi gözüküyor çünkü bir daha tekrarlanmadı.

Fiyat/Performans Oranı

SPY mouse makul bir fiyattan, 0.79 Euro'dan Google Play'de satılıyor. Harika bir oyun ve bu uygun fiyatta oyun içi reklam yok.

Ekran Görüntüleri:

SPY mouse SPY mouse SPY mouse SPY mouse SPY mouse
I write German app reviews, which get translated into various languages.

No comments

Yeni yorum yaz: