This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Star Contact - Kolay arama yapın

Akıllı telefonlarımızı akıllı olduklarından dolayı sevsek de bazen basitlik en iyisi özellikle amacınız aramak istediğiniz kişiyi telefon rehberinden mümkün olan en kısa zamanda bulmaksa.

Telefon rehberi her geçen gün bir yandan büyürken, rehberi aşağı çekmek bir kişiyi bulmak adına çok uzayabiliyor.
Aşağı yukarı kaydırmanın dışındaki bir alternatif arama butonunda T9/harf girmek. Star Contact size bu açıdan yardımcı oluyor.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
2.0.5 2.0.5

Özellikler & Kullanım

Star Contact telefon rehberinizde T9'u kullanarak kolay arama yapmanızı sağlıyor. Pratikte bunun anlamı bulmak istediğiniz kişinin sadece ilk üç harfini giriyorsunuz ve uygulama sizin için arama sonuçlarını filtreliyor ve hatta direktman aradığınız kişiyi buluyor.

Arama sonuçları klavyenin üstünde beliriyor ve aramak istediğiniz kişiyi görebiliyorsunuz. İstenmeyen arama sonuçlarını silin - kolay! Üst seviye arama aracı da mevcut: Ayarlar menüsüne gidin (gerçi bunu arama sonuçlarını bulmanın daha dolaylı bir yöntemi olarak gördük).

Kişilerin isim ve soy isimlerinin ilk harflerini girmenin dışında başka bir yöntem ise sadece baş harflerini (initials) girmek. Ama ilk yöntemle daha hızlı ve kesin sonuçlar elde ediyorsunuz.

Çok büyük bulduysanız tuşların büyüklüklerini değiştirebilirsiniz.

Özet: Star Contact telefon rehberinizdeki kayıtlara ulaşmanıza yardımcı olan basit bir araç. Uygulamanın basitliğini bazılarınız övebilir, öte yandan bazılarınız (haklı bir şekilde) halihazırda buna benzer başka uygulamalar olduğunu ve bu uygulamaların başka özellikler de sunduğuna dikkat çekebilir. Eğer önceden buna benzer bir uygulama indirdiyseniz bu uygulamayı indirmenize gerek yok. Ama eğer giriş seviye, son derece basit bir uygulama istiyorsanız aradığınız uygulama bu olabilir.

Ekran & Kontroller

Star Contact uygulamasını kullanmak kolay ve tasarım kusursuz şekilde özellik odaklı ama şu da bir gerçek ki harika değil.

Hız & İstikrar

Star Contact uygulamasını bir süredir kullanıyoruz ve herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Fakat geliştiriciler uygulamanın HTC Desire ve HTC EVO'da çalışmadığı konusunda uyarıyor.

Fiyat/Performans Oranı

Star Contact bedava ve Google Play'den indirilebilir.

Ekran Görüntüleri:

Star Contact - Kolay arama yapın Star Contact - Kolay arama yapın

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!