This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Steering wheel for PC games - Bilgisayar oyunları için direksiyon

Sık sık yarış oyunlarını akıllı telefondan kontrol edebilmenin hayalini kurmuştum ama malesef klavye uygulamaları bu seçenek ile gelmiyor. Bununla birlikte birçok akıllı telefon yarış oyunlarında sağ sol hareketini telefon çevirimi ile sağlıyor. Bunu bilgisayara uyarlayın ve iş oldu bitti! Bu da hemen hemen Steering wheel for PC games konseptini özetliyor.

Gelin uygulamanın gerçekte ne kadar iyi çalıştığını görelim.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.8 1.86

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Sony Ericsson XPERIA Active
Android sürümü: 4.0.4
Root: Yok
Modifikasyonlar: Yok

Steering wheel for PC'yi  oyunlara ayarlamak çok kolay. Uygulamanın başında bilgisayarınızın IP'sini gireceğiniz ekran beliriyor. (Server'ı yüklemek zorunda kalabilirsiniz). Bu adaptasyon yapıldıktan sonra direksiyonun başına geçip gaza basabilirsiniz. Bir yarış oyunu açın ve görünüm seçeneği belirleyin. Aşağıdaki oyunlar için görünümler hazır şekilde geliyor:

  • Need for Speed
  • Richard Burns Ralley
  • Formula 1
  • GRID
  • DIRT
  • SPLIT
  • TrackMania
  • Burnour
  • FlatOut
  • Crashday

Eğer favoriniz listede gözükmüyorsa  benim tavsiyem halihazırdaki kalıp görünümlere gitmeniz ve bu görünümlerin oyunla uyuşup uyuşmadığını kontrol etmeniz olacak. Uymadığı takdirde malesef yeni bir görünümü kendi başınıza oluşturamıyorsunuz.

Kontroller cihazı sağa sola oynatarak sağlanıyor - akıllı telefonlarda oynanan yarış oyunlarındakinin aynısı. Gaz, fren, kamera açısı ve daha birçok farklı şey tuşlarla hallediliyor. Multi-touch desteği de mevcut. Manuel vites belli bazı hareketlerle oluyor. Bunu çözdükten sonra vites değiştirmek sizin için çocuk oyuncağı haline gelecek.

Özet:

Steering wheel for PC games iyi yapılmış bir uygulama: Tuşların yerleri iyi ve direksiyonda sağ-sol yapmak gerçekten rahat.

Uygulama IP adresini hafızasına kaydediyor ve sonraki bağlantılarda otomatik bağlanılıyor.

En büyük zayıf yönü yeni görünümler yaratılamaması ve uygulamanın hızı (ayrıntılar aşağıda).

Ekran & Kontroller

Steering wheel for PC games'i kurmak kolay ve uzun bir süre almıyor (bende iki dakikadan az sürdü).
Kontroller kolay öğrenilir ve tasarım iyi.
 

Hız & İstikrar

Bu kategori Steering wheel for PC games'in zayıf kaldığı yer. Tüm WLAN bağlantısından dolayı biraz eleştirdim ama gecikmeler kontrol mekanizmasının tepki süresini uzatıyor ve doğal olarak keskin hareketler yeterince net değil.

Fakat öte yandan uygulama stabil.

Fiyat/Performans Oranı

Steering wheel for PC games Play Store'da 1.99 Euro ki bu da malesef kullanıcıların elde ettiği şeye kıyasla fazla.

Ekran Görüntüleri:

Steering wheel for PC games - Bilgisayar oyunları için direksiyon Steering wheel for PC games - Bilgisayar oyunları için direksiyon Steering wheel for PC games - Bilgisayar oyunları için direksiyon Steering wheel for PC games - Bilgisayar oyunları için direksiyon Steering wheel for PC games - Bilgisayar oyunları için direksiyon

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!