This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Noel, kış, kar ve kayak - harika! Eğer siz de beyazlarla örtülü bir yeni yıl istiyorsanı bayırlardan aşağı kayakla gelip rampaları aşan çöp adamlı Stickman Ski Racer (Free) oyunu var. Detaylar için incelememize buyrun.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.9 2.1

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Nexus
Android sürümü: 4.2.1
Root: Yok
Modifikasyonlar: Yok

Çöp adamlı oyunlar oldukça popüler ve şimdiye kadar koşan, zıplayan, bisiklet süren vb gibi değişik şeyler yapan çöp adamlar gördük. Stickman Ski Racer (Free) sadece kayak kaymak ile ilgili.

Uygulama 18 MB ve yüklediğinizde bundan bile daha büyük bir boyutta: Yaklaşık 19 MB. İzinlerde sıradışı ve sıkıntı yaratacak bir şey yok.

Stickman Ski Racer (Free)'de yol boyunca engelleri aşmaya çalışıyorsunuz ve de bu esnada puanları topluyor ve çıkışı buluyorsunuz. Tabii çıkışı bulmazsanız duvara çarpmak gibi kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Dört farklı seçenek ve 30 farklı seviye var:

  • Alpler
  • Himalaya
  • Kayalıklı dağlar
  • Karpatya

Oyunda yeni bölümleri açmak için belirli sayıda yıldız toplamanız gerekli; yıldızlar her bölümü başarıyla bitirdiğinizde kazanılıyor.

Oyunun çekiciliği eğlenceli ayarlara ve farklı haritalara dayanıyor. Oyunun dinamikleri de eğlenceli: Virajlar, bayırlar, rampalar... Diğer elementler; kar topları, köprüler, zirveler... oyunda çeşitliliği ve eğlenceyi sağlıyor.
Bir başka eğlence faktörü ise gece modu. Yani geceleri de oynayabiliyorsunuz.

Özet:

Stickman Ski Racer (Free) harika bir zaman öldürücü (özellikle Line Runner ve Stick Stunt Biker'dan hoşlananlar için). Hoş grafikler, enteresan ayarlar ve değişik haritalarla birlikte eğlenceli bir oyun.

Ekran & Kontroller

Kontroller iyi tasarlanmış ve kolay öğrenilir. Özellikle aynı türden oyunlara alışıksanız... Hızlanmak için ekranın sağında yavaşlamak için de soluna tıklayın. Cihazı çevirerek de kayaların üstünden atlayın.

Stickman Ski Racer (Free)'nin tasarımını oldukça beğendik: Eğlenceli, dinamik grafikler, hoş ayrıntılar ve genel olarak hoş bir tema.

Hız & İstikrar

Stickman Ski Racer (Free) testlerimiz boyunca iyi bir performans gösterdi ve oyunun daha eski cihazlarda da akıcı çalışıyor olması gerek.

Fiyat/Performans Oranı

Stickman Ski Racer (Free)'yi Play Store'da bedavaya yükleyebilirsiniz. Ekranın üstünde oyun boyunca reklamlar mevcut (Alman takımından birinin çektiği ekran görüntülerine göz atabilirsiniz). 0.79 Cent'e reklamlardan kurtulabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:

Stickman Ski Racer (Free) Stickman Ski Racer (Free) Stickman Ski Racer (Free) Stickman Ski Racer (Free) Stickman Ski Racer (Free)

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!