This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Stres atmanın eğlenceli yolu: Let's Break Stuff!

Let's Break Stuff! oyununda kendinizi, kırık dökük eşyalarla dolu bir odada sapan ve küçük taşlarla, cam ve porselen kırarken buluyorsunuz. Gece kulüplerinde tabak kırmak için artık yüzlerce Türk lirası saymanıza gerek yok. Sanal ortamda da tabak, bardak, şişe kırmak, bir o kadar eğlenceli ve ücretsiz.

Not

Artı

  • Grafikleri kaliteli
  • Hızlı
  • Kullanımı kolay

Eksi

  • Sadece 18 seviye var
Test edildiği tarih Android Sürümü Root Modifikasyonlar Test edilmiş sürüm En son sürüm
Samsung Galaxy S2 4.1.2 Hayır Android 2.2 ve sonrası için geçerli 1.3.20 1.3.25

Özellikler & Kullanım

Let's Break Stuff! göründüğü kadar kolay değil. Parmağınız ekrana değer değmez, sapanınız aktive oluyor ve yayını çekip, atışı yapmanız gerekiyor. Tekrar nişan almanız ya da sapanı yere koymanız mümkün değil. Belli sayıda da taşınız olduğundan, atış yapmadan önce bir taktik belirlemeniz gerekiyor. Hedefin etrafında gezebilmeniz için, ekranın aşağısında iki tane ok bulunuyor. Oyundaki seviyeyi, her şeyi kırınca geçebiliyorsunuz.

3D grafikleri şaşırtıcı derecede iyi ve oyunun fiziği de başarılı. Konsept basit olsa da, oldukça gerçekçi ve detaylar açısından zengin. Toplam 18 seviye var ve yakında daha da fazla olması bekleniyor.

Ekran & Kontroller

Let's Break Stuff! akıcı bir şekilde, hiç hata vermeden çalıştı.

Hız & İstikrar

Hiç kendi kendini kapamadı. Let's Break Stuff!, gayet akıcı, kendini açıkça anlatan bir şekilde çalışıyor. Tasarımı oldukça ilgi çekici.

Fiyat/Performans Oranı

Let's Break Stuff! Google Play’den ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Eğer 18 seviye size yetmiyorsa ve kendi seviyelerinizi oluşturmak istiyorsanız, premium versiyonunu alabilirsiniz.

Son Söz

Let's Break Stuff! gayet kolay, kullanışlı bir oyun. Bir sürü oyun kuralı ve uzun hikayelerle canınızı sıkmıyor. Sadece eğlenceli. Biz de gayet iyi grafikleri olduğu için iyi puan verdik. Ancak sadece 18 seviyesi olması yeterli değil.

Benzer bir uygulama bilmiyoruz. Eğer siz biliyorsanız, bizimle iletişime geçin.          

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!