This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Klasikleşmiş bir oyun olan Tempe Run'ı eminim duydunuz: Yani Android ve iOS'taki en popüler oyunlardan sadece biri. Sayısız defa klonlandı ve bazıları çıtayı düşürürken bazıları ise çıtayı bile yükseltti. Subway Surfers'i keşfedeli çok olmadı ama halihazırda kendisi için 80.000'in üzerinde oy verilmiş durumda (4-5 yıldız arası, daha aşağıda hiç almadı).

Bugünün incelemesinde daha fazlasını keşfedin!

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.4.2 Cihaza göre değişir

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Note 2
Android sürümü: 4.1.1
Root: Yok
Modfikasyonlar: Yok

Subway Surfers'ın esasları Temple Run'a dayanıyor. Bir tren vagonunun üzerine grafiti yapan bir çocuğu kontrol ediyorsunuz fakat tam o anda güvenlik görevlisi ve kendisi kadar itici köpeği geliyor. Bizim grafitici çocuğun kaçması gereken yollar vagonlarla kaplı. Üç farklı tren yolu var. Diğer engelleri de raylar üzerinde park halindeki trenler de dahil aşmalısınız.

Ekstra puanları ve bonusları kazanmak için madeni paraları toparlamanız gerekiyor ki bazıları hareket eden trenlerin üstünde. Bu da sizin rampalarda ve hareket eden trenlerin üzerinde akrobatik hareketler yapmanızı gerektiriyor. Bunu yapmak için de konstantre olmanız lazım ki trenin altında ezilmeyin.

Eğer yeni başladıysanız, arkadaşlarınızın puanlarının sizinkilerden çok daha yüksek olduğunu göreceksiniz. Bunun nedeni Multiplier ve ilk başladığınızda değeri 1. Bunu değiştirmek için bölümleri bitirmeniz gerek. Bunu da yapmak için pause tuşuna basın ve hangi görevlerin bitirilmesi gerektiğini görün.

Bazı bonus kutularına yolunuzun üzerinde rastlayacaksınız. Jetpack'i havada tüm engelleri geçmek için ve aynı zamanda havadaki madeni paraları toplamak için kullanabilirsiniz. Süper ayakkabıları (Süper Sneakers) da ayrıca çok eğlenceli: Ayaklarınıza geçirin ve trenlerin ta tepesine mega atlayışlara hazır olun! Madeni Para Magneti etraftaki tüm madeni paraları çekmenize, 2X Multiplier da kısa bir sürede tüm skorunuzu ikiye katlamanıza yarıyor.

Bonus objeleri, madeni paraları veya boosts (ekstra elementler) satın almak isterseniz dükkanı (Shop) da ziyaret edin. Madeni paralar oyun süresince toplanabildiği gibi ekstra elemanlar da şu şekilde: Kaykay (Hoverboard, ekstra can), gizemli kutu (mystery box, içinden bilinmeyen bir şey çıkıyor), avans başlangıç (headstart, başlangıçta avans bir başlangıç alıyorsunuz..) ve bir çift bot.

Ana menüde skorlarınızı paylaşmak ve birkaç ekstra puan kazanmak için Facebook ile giriş yapın. Biraz da oyuncudaki rekabet iç güdüsünü dışarı çıkardığı için oyun son derece bağımlılık yapıyor, sizi uyarıyorum.

Müzik ve ses efektleri son derece iyi. Eğer hoşunuza gitmezse basit bir şekilde kapatabilirsiniz.

Özet: Eğer Temple Run'ı sevdiyseniz Subway Surfers'i de seveceğinizi düşünüyoruz ama yine uyarmakta yarar var, büyük ihtimalle bağımlısı haline geleceksiniz. Eğlenceli, basit ve son derece hoş özellikler bu bedava oyunu kitabımızda kısaca kazanan konumuna getiriyor.

Ekran & Kontroller

Yön değiştirmek için cihazı döndürmek yerine parmağınızı ekranda kaydırıyorsunuz. Bu cihazınızı bir masaya veya yüzeye koyarak oyunu oynamanızı sağlıyor.

Subway Surfers'in grafikleri bizi baştan çıkarmadı ama kişisel olarak oyunun çizgi filmvari tarzını ve yüksek kalitesini sevdim.

Hız & İstikrar

Subway Surfers son derece akıcı çalıştı ve son derece stabildi. Galaxy Note 2 veya daha düşük seviye telefonlarda hiçbir takılma olmadı.

Fiyat/Performans Oranı

Subway Surfers bedava.  Güncellemelerini ve madeni paraları gerçek para ile satın alabilirsiniz ama buna kesinlikle mecbur değilsiniz.

Oyuna her girişte bir reklam banner'ı ekrana geliyor ama ekrana gelir gelmez onu kapatabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:

Subway Surfers - Daha iyi bir Temple Run mı? Subway Surfers - Daha iyi bir Temple Run mı? Subway Surfers - Daha iyi bir Temple Run mı? Subway Surfers - Daha iyi bir Temple Run mı? Subway Surfers - Daha iyi bir Temple Run mı?

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!