This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Tablet Bilgisayar Sektörünün Oscar Ödülleri: Tabby Awards

TabTimes isimli sadece tablet bilgisayarlar üzerine yayın yapan bir medya organizasyonu tüm tablet üreticilerini kendisinin düzenleyeceği bir yarışmaya katılmaya davet etti. Tabby Awards yani Tabby Ödülleri olarak isimlendirdiği ödülleri belirlenen alanlardaki en iyi ürünlerin sahiplerine verecek olan organizasyon bu ödüllerin geleneksel hale gelmesini hedefliyor. Tablet bilgisayar camiasının Oscarları olarak nitelenebilecek olan Tabby ödüllerini takip etmek gerçekten heyecan verici olacak.

Tabby Awards etkinliği 27 Kasım tarihinde Amerika’nın New York şehrinde yapılacak olan TabletBiz konferansı ve Expo Fuarı kapsamında yer alacak. Etkinliğin en ilginç olan tarafı ise ilk defa Android, Windows 8 ve Apple tabletlerin tümünün aynı anda bağımsız otorilerin derlendirmesine tabi tutulacak ve de değerlendirilecek olacak olmaları.

Tablet piyasası özellikle 2012 yılı içerisinde büyük bir atılımın gözlemlendiği önemli bir sektör oldu. Google’ın da sonunda kendi üretimi bir cihaz olan Nexus 7 ile çıtayı iyice yukarı çektiği sektördeki rekabet iyice kızıştı. Bakalım 2 ay sonra Tabby Awards etkinliğindeki er meydanında galip olanlar kimler olacaklar.
 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!