This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Tabletler için Twitter: Uygulamayı buradan indirin!

Birçok Android kullanıcısının uzun zamandır beklediği tabletler için optimize edilmiş Twitter uygulaması en sonunda IFA teknoloji fuarında yüzünü gösterdi. 

twitter uygulama1
İşte Twitter'ın tabletler için optimize edilmiş uygulamasından bir görüntü. © Twitter

6 Eylül tarihinden beri Almanya'nın başkenti Berlin'de devam etmekte olan IFA, başta heyecanla beklenen Galaxy Note 3 ve Samsung'un akıllı kol saati Galaxy Gear olmak üzerew heyecan verici cihazların duyurulmasına sahne oldu. Ama zaten Android tablet kullanıcısı olanlar için fuardan gelen en iyi haberlerden biri, mikro-mesajlaşma sitesi Twitter'ın Android tablet uygulamasının en sonunda yüzünü göstermesi oldu. 

Twitter'ın söz konusu tablet uygulaması ilk kez Samsung'un IFA'daki standında bulunan bir Galaxy Note 10.1 (2014) tablette görüldü. Bunun muhtemelen Samsung'la Twitter arasındaki özel bir anlaşmanın ürünü olabileceği ve söz konusu Android uygulamasının ilk kez Samsung'un yenileyerek piyasaya sürdüğü Note 10.1 modelinde kendine yer bulacağı yorumları yapılıyor. 

AndroidNext adlı web sitesinin ele geçirdiği söz konusu Twitter tablet uygulamasını siz de buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Söz konusu yeni uygulamanın telefonlar için düşünülmediği biliniyor ama diğer yandan Nexus 7 gibi cihazlarda çalıştığı kesin. Twitter'ın uygulamayla ilgili resmi açıklamayı ne zaman yapacağını bilmesek de, işaretler bu tarihin son derece yakın olduğunu gösteriyor. 

twitter uygulama2
© AndroidPIT

Android tablet düşkünlerinin uzun zamandır beklediği bu güzel haberden sonra sıra WhatsApp'da. Bakalım popüler mesajlaşma uygulamasının tablet sürümü ne zaman piyasaya çıkacak... 

Metin içindeki linki gözden kaçıranlar için:

Twitter tablet uygulamasını indirmek için tıklayın.

Vasıtasıyla The Verge Kaynak: AndroidNext

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!