Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Talking Tom Cat 2 Free – Kedinin Geri Dönüşü

Volkan E.
2

Kediseverlerin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz Talking Tom Cat 2 Free uygulamasının test raporu ile karışınızdayız.

Talking Tom Cat 2 Free daha önceki sürümünün piyasada tutulması sonrasında geliştirilmiş ilginç ve ücretsiz bir uygulama olarak piyasaya sürüldü. Test raporumuzu aşağıda okuyabilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.2.1 Cihaza göre değişir

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Nexus
Android sürümü: 4.0.4
Root: Evet
Mod: CyanogenMod 9

Talking Tom Cat 2 Free uygulamasının ilk etapta en öne plan çıkan özelliği sesli komutlarda yatıyor. Sempatik kedi Tom kendisine söylenen komutları tiz bir şekilde tekrarlıyor. Tabi ki bu özellik kullanıcıları tek başına tatmin etmeye yetmeyecektir. Bu bağlamda uygulamada kedimiz Tom’u çok değişik durumların içerisinde görebiliyoruz. Örneğin şirin kedinin burnuna dokunmak onu derin bir uykuya itmeye yeterken, kendisini ödüllendirmek için karnını okşayabilirsiniz.
Uygulamada Tom’un hayatında Ben isimli bir kopek de yer alıyor.Bu köpeğin Tom ‘un hayatına yer yer girip çıkmaları Tom’da heyecan yaratabiliyor.


Uygulamanın kayıt fonsksiyonu bulunuyor. Bu fonksiyon ile kaydettiğiniz videoları facebook ya da youtube gibi platformlarda paylaşabiliyorsunuz. Bu arada özellikle youtube üzerindeki ilgili kanallarda Tom’un harika videolarını bulmak mümkün.

3 boyutlu bir animasyon olan uygulamanın akıcı olarak çalışma konusunda bir takım sıkıntıları var. Bu sıkıntılar özellikle ekranda çok fazla hareketliliğin yaşandığı anlarda daha da su yüzüne çıkıyorlar.


Özetle:


Bu uygulamanın diğerlerinden ayrıldığı bir nokta dünyada Tom’a çok fazla gönülden bağlı şevkatli kullanıcılarının olması. Tamamiyle ücretsiz olan bu uygulama sadece kedisever değil herkes tarafından denenebilir.

Ekran & Kontroller

Talking Tom Cat 2 Free uygulamasının grafikleri bizleri çok tatmin etti. Geçiş sahnelerinde kullanılan animasyonlar ise gerçekten çok gerçekçi.

Hız & İstikrar

Talking Tom Cat 2 Free uygulaması sorunsuz ve teklemeden çalışıyor. Fakat grafiklerin çok da akıcı olduğunu söylememiz mümkün değil.

Fiyat/Performans Oranı

Talking Tom Cat 2 Free uygulaması tamamen ücretsiz bir uygulama. Bu yüzden uygulama çalışması esnasında bazı reklam pop-up larına maruz kalıyorsunuz.

Ekran Görüntüleri:

Talking Tom Cat 2 Free – Kedinin Geri Dönüşü Talking Tom Cat 2 Free – Kedinin Geri Dönüşü Talking Tom Cat 2 Free – Kedinin Geri Dönüşü Talking Tom Cat 2 Free – Kedinin Geri Dönüşü

Karşılaştırılabilir uygulamalar

Şu an için karşılaştırılabilir bir uygulamadan haberdar değiliz. Eğer bu uygulama ile karşılaştırılabilir bir uygulama biliyorsanız, bizleri haberdar etmenizden büyük memnuniyet duyarız

Geliştirici

Outfit7

Yorumlar

Yeni yorum yaz:
  • Volkan E. 11.Haz.2012 Link

    Pinar Hanim, ne gibi bir sorunla karsilastiginizi ve de hangi model bir telefon kullandiginizi belirtebilir misiniz ?

    0
  • pinar ergul 11.Haz.2012 Link

    ne yazikki program sorunlu calisiyor ve kenfini kapatiyot

    0