This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share No comments

Tasks To Do Free, To-Do List - Yapılacak işleriniz için liste hazırlayın

Herkesin gün içinde yapacak bir yığın işi oluyor ve bu yığın arasında bazen kaybolabiliyor. Artık bunu önleyebileceğiniz bir yol var. 

Tasks To Do Free, To-Do List eski kaotik yaşamınızın keşmekeşindeki iş yükünü hafifletmenize yardımcı oluyor. İşe yarayıp yaramadığını bugünkü incelememizde görebilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
2.3.3 2.7.1

Özellikler & Kullanım

Tasks To Do Free, To-Do List'in ana menüsü çok basit anlamda bir yapacaklar listesi. Eğer bir iş eklemediyseniz bunu sol alttaki artı işaretine basarak ekleyebiliyorsunuz. Üstünde bir başlık, on kategoriden birini, öncelik seviyesi, tarih ve tercihe bağlı tekrarlanma sıklığı seçebiliyorsunuz. Belirli işler için alarmlar koyabilirsiniz. Herbirine "başlamadı", "başladı", "beklemede" ve "sona erdi" şeklinde not düşülmüş. Ayrıca ayarlarda başlangıç durumunu ayarlayabilir ve bir memo girebilirsiniz. Sağa tıklar veya tıkları işaretlersiniz girdiğiniz işleri eklemiş oluyorsunuz.

Eğer biraz zamandan tasarruf etme niyetindeyseniz sesli komut özelliğiyle de ana menüde bu komut için olan tuşa basarak iş ekleyebilirsiniz. Sadece başlık ve memoların sesli komut özelliğiyle eklenebilmesi hiç hoş olmamış.

Yapılacaklar listesine geri dönersek, her memonun bir "durum", "kategori" ve "memo"ya sahip olduğunu göreceksiniz. Başlangıç tarihi ekranın sağ üstünde ve kırmızıyla işaretlenmiş durumda. Durum'u dilediğiniz gibi üzerinde basarak değiştirebilirsiniz.

Eğer yapılacak çok fazla işiniz varsa ve tüm işleri organize etmek konusunda zorlanıyorsanız başka bir listeleme metodu kullanabilirsiniz. Toplamda ana menüde 13 farklı listeleme metodu mevcut. Sadece belirli işlerin gösterilmesini veya belli "durum"lara sahip kategorilerin listelenmesini ayarlayabilirsiniz. Her kategorinin sergilendiği kategorileri göstermek iyi bir fikir olabilir. Bölümler arasında geçiş yapmak çok daha hızlı olabilir.

Eğer tüm bu sıralama seçenekleri sizin için yeterli değil ise her iş için ayrıca arama yaptırabilirsiniz. Memoya tıklayarak da arama yapılabilmesi hoşuma gitti.

Menüde bir çok özellik ve ayar bulacaksınız. Hepsi "Ekran", "Alarm Ayarları" ve "Standart Yapılacak İş Girişi" kategorilerinde listelenmiş.

Ekran ayarlarında hangisinin haftanın ilk işi olacağı, memoların komple gösterilip gösterilmeyeceği ve başlıklı görünümü isteyip istemediğiniz sorulacak.

Alarm Ayarları'nda sizden yapılacak işler hakkında sizin uyarılıp uyarılmamanız gerektiği ayarlanıyor. Standart Yapılacak İş Girişi kısmında gireceğiniz işin hangi kategoriye ait olması gerektiğini ve hangi durumun aktif olması ve ne tarih verileceği soruluyor.

Özet

Tasks To Do Free, To-Do List işlerinizi organize etmeniz için iyi bir uygulama. Bu uygulamanın öne çıkan güçlü yönü size bir çok listeleme özelliği sağlaması. Uygulama ayrıca göze hoş geliyor fakat bununla ilgili ayrıntılar bir sonraki bölümde.

Ekran & Kontroller

Tasks To Do Free, To-Do List hoş renklerle donatılmış bir holo görünüme sahip. Bu yapılacak işleriniz için kafanızı karıştırmaksızın basit bir arayüz sağlıyor. Birçok ufak özellik iyi organize edilmiş ve bulup kullanması kolay.

Hız & İstikrar

Tasks To Do Free, To-Do List hızlı ve stabil çalıştı.

Fiyat/Performans Oranı

Tasks To Do Free, To-Do List, App Center'da ücretsiz.

Ekran Görüntüleri:

Tasks To Do Free, To-Do List - Yapılacak işleriniz için liste hazırlayın Tasks To Do Free, To-Do List - Yapılacak işleriniz için liste hazırlayın Tasks To Do Free, To-Do List - Yapılacak işleriniz için liste hazırlayın Tasks To Do Free, To-Do List - Yapılacak işleriniz için liste hazırlayın Tasks To Do Free, To-Do List - Yapılacak işleriniz için liste hazırlayın

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!