This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Telefonunuzun Ses Ayarlarındaki Hassasiyeti Arttıran Uygulama

Android telefonunuzda müzik dinlemek bazen çok yüksek ya da gereğinden fazla kısık olan ses seviyeleri yüzünden işkenceye dönüşebilir. Neyse ki spesifik olarak bu konu üzerine yoğunlaşan bir uygulama var. Fine Volume Control isimli bu uygulama genelde 7 farklı ses arlığına sahip olan Android telefonlara 100 farklı ses aralığı seçeneği getirerek çok daha hassas bir ses kontrolü konsolu elde etmenizini sağlıyor.

Bu çok basit uygulama aslında gerçekten de büyük bir ihtiyacı karşılıyor. Bir çok eski iPod kullanıcısı Android’e geçiş yaptıktan sonra ses kontrolündeki bir takım dengesizliklerden şikayetçi olmuşlardı. Bu uygulama ile bu noktadaki taleplerin Fine Volume Control ile giderilebilmesi pekala mümkün görünüyor.


Uygulama size 4 farklı ses profili kullanma hakkı veriyor. Ses aralığı hassasiyet ayarlarını dilediğinizce kullanabiliyorsunuz. Ses aralığının alt sınırını düşürdüğünüzce ortaya çıkan sonuçların üzerinden konuşursak sizlere uyurken ya da dinlenirken çok hoş arka plan müziği seviyesi oluşturabileceğinizi tavsiye edelim.

Google Play üzerinde bulunabilecek bu uygulamanın belki de tek olumsuz yanı uygulamanın deneme aşamasında internete ulaşımda ara bir onay aşamasının olması. Gerçi uygulamanın geliştiricisi bu noktada çok az bir bilginin girilmesi gerektiğine işaret ediyor ama yine de biz bunu bir köşeye yazalım.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!