This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

[Video] Temple Run 2: iOS'dan Sonra Android'e Gelmek Üzere

Sevilen macera oyunu Temple Run'un yeni sürümü olacak olan Temple Run 2 önümüzdeki haftadan itibaren Android için Google Play üzerinden indirilebiliyor olacak. Bizler ise Temple Run 2 hakkındaki merakınızı gidermek için şu anda iOS platformunda Apple App Store'dan indirilebilen bu oyunu kısaca denedik. Bakalım Temple Run 2'nin ilk görüntüleri hoşunuza gidecek mi? 

 

Temple Run hem iOS hem de Android atlası içerisinde büyük beğeni toplayan bir oyun oldu. Bu kült oyunun devamı olan Temple Run 2'yi Android'e biraz ihanet ederek iPhone 5 ile denedik. AndroidPIT Fransa editörlerinden Leila'nın elinden Temple Run 2 uygulamasının oyun içi görüntülerini aşağıda izleyebilirsiniz. 

(youtube linki: buradan)


AndroidPIT Fransa editörümüz Temple Run 2'yi iPhone 5 üzerinde test ediyor 

Yenilenen Temple Run sürümünde beklenildiği üzere koşar adımlarla kaçmak için oluşturulmuş yeni platformlar, dağlar , ırmaklar ve tam tamına 12.000 adet yeni engel bulunuyor. Bu arada bu oyuna ara vermiş olanlar ya da Temple Run'ı daha önce hiç denememiş olanlar için Temple Run 2 önümüzdeki hafta Google Play'e geinceye kadar oyunun eski sürümlerini oynamalarını tavsiye ederim. 

  • Temple Run uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız
  • Temple Run Rebelle uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız. 

Temple Run 2 ile ilgili görüşleriniz ve beklentileriniz yorumlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin. 

 

Fotoğraf hakları: Imangi Studios

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!