This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Android için Temple Run 2 Google Play'e Geldi

  Imangi Studios tarafından geliştirilen Temple Run oyununun ikinci sürümü olan Temple Run 2 bugün itibariyle Google Play üzerinden indirilebiliyor. Yeni sürümde oyun prensipleri ilkiyle herhangi bir farklılık göstermezken, oyun grafiklerinde önemli geliştirmeler olduğu gözden kaçmıyor.

 Temple Run oyunu Google Play üzerinde 170 milyondan daha fazla indirilme başarısına ulaşarak kendisine çok özel bir yer edinmişti. Oyunun geçtiğimiz hafta iOS için çıkarılan ikinci versiyonu ise bir hafta içerisinde yaklaşık 20 milyon iPad ve iPhone kullanıcısı tarafından indirildi.

Yenilenen Temple Run sürümünde beklenildiği üzere koşar adımlarla kaçmak için oluşturulmuş yeni platformlar, dağlar , ırmaklar ve tam tamına 12.000 adet yeni engel bulunuyor. Bu arada bu oyuna ara vermiş olanlar ya da Temple Run'ı daha önce hiç denememiş olanlar için Temple Run 2'yi indirmenizi tavsiye ederim.

33 mb'lık boyuta sahip olan Temple Run 2  Android 2.1 ve üzeri cihazlarda çalışıyor. Google Play üzerinde yer alan Temple Run 2 oyununu indirmek için burayı tıklayınız. 

AndroidPIT Fransa editörlerinden Leila'nın elinden Temple Run 2 uygulamasının oyun içi görüntülerini aşağıda izleyebilirsiniz.


AndroidPIT Fransa editörümüz Temple Run 2'yi iPhone 5 üzerinde test ediyor (test tarihinde Temple Run 2 oyunu sadece iOS platformunda indirilebiliyordu)
 

 

Ekran görüntüleri: Imangi Studios

3 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!