This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share No comments

Temple Run: Brave - Yeni Bir Maceraya Hazırlanın!

Android kullanıcılarının bir çoğu Temple Run oyununu duymuştur, zira bu oyunun sanal alemdeki popülerliği neredeyse Angry Birds ile karşılaştırılabilecek bir seviyede kült olmuş durumda.


Bir çok zeki uygulama geliştiricisinin benimsediği üzere; var olan bir uygulamanın geliştirilebilirliği kounusu sıfırdan bir uygulama yazmayı seçmekten daha çekici olabiliyor. Hele ki bu kadar popüler bir uygulamadan bahsediyorsak. Temple Run uygulaması bu tip geliştiriciler ile Disney’i bir araya getirdi ve Disney film Brave oyunu ile harmanlanan bir uygulama ortaya çıkardı.

Lafı daha fazla uzatmadan bu harmanlamanın ürünü olan Temple Run: Brave uygulamasının testine geçelim.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.1 1.6.0

Özellikler & Kullanım

Temple Run: Brave uygulaması temelinde doğal olarak Temple Run uygulamasına benzemekte. Bu benzerlikler platform oyunlarında baz alınan kahramanın ilerlemesi esnasında karşısına çıkan zorlukları zıplama, eğilme kıvrılma…vs gibi hareketlerine dayanıyor öncelikle. Oyunun kontrolleri de bu bağlamda çok benzerler. Peki ama bu yeni sürümün getirdiği yenilikler neler? Ok ve yay kullanımlarındaki kontrol değişiklikleri ilk etapta göze çarpan değişiklikler. Atış yaparken kullanadığınız nişan alma fonksiyonu ileri bir noktaya taşınarak daha önemli bi hale getirilmiş. Hedeflemeye artık daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor olacak.

Kontroller ile heyecan seviyesine yapılan ilave gayet hoş ama Temple Run uygulamasındaki görev çeşitliliğinin üzerine pek de bir şey konamamış doğrusunu söylemek gerekirse. Ama yine de bazı ufak görevlerin insanda tebesüm yaratığı da olmuyor değil.

Temple Run: Brave uygulaması neresinden bakarsak bakalım kesinlikle kötü bir uygulama değil. Aynen Temple Run uygulamasında olduğu gibi başında saatlerce sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Özetle:

Eğer bugüne kadar Temple Run uygulamasını denemediyseniz Temple Run: Brave uygulamasına bir göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Ayrıca Temple Run oyununun hayranları da tereddütsüz bu yeni sürümü indirip oynamaya başlayabilirler. Oyunun oynanabilirliği ve de eğlencesinde hiç bir değişiklik yok, aynı tadı alacaksınız.

Ekran & Kontroller

Temple Run: Brave uygulaması grafik ve görüntü alanında önceki sürüme göre çok ama çok daha iyi bir iş çıkarmıs. Daha net, iyi ve daha modern bir görsellik söz konusu.


Öte yandan oynanabilirlikte ise herhangi bir sıkıntı bulunmamakta.

Hız & İstikrar

Temple Run: Brave uygulaması testlerimiz esnasında nadiren bir kaç ez teklemesine ragmen genelde iyi bir performans sergiledi.

 

Fiyat/Performans Oranı

 Temple Run: Brave uygulaması her EUR cent karşılığında sizlere 82, 2500 jetonluk bir kullanım hakkı veriyor. Her oyunda bir adet harcayacağınız jetonları bitirdiğiniz takdirde ilave jeton alabilirsiniz. Fakat bu kadar jetonu bitirmek her babayiğitin harcı olmasa gerek….

Ekran Görüntüleri:

Temple Run: Brave  - Yeni Bir Maceraya Hazırlanın! Temple Run: Brave  - Yeni Bir Maceraya Hazırlanın! Temple Run: Brave  - Yeni Bir Maceraya Hazırlanın! Temple Run: Brave  - Yeni Bir Maceraya Hazırlanın! Temple Run: Brave  - Yeni Bir Maceraya Hazırlanın!
1 Share

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!