Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Temple Run Oz Deneme Videosu

Volkan E.
3

Temple Run mobil cihaz camiasının en popüler oyunlarının başında geliyor. Imangi Studios ve Walt Disney işbirliği ile Oz Büyücüsü Hikayesi temasına dayanan Yeni Temple Run Oz'un kısa bir deneme videosunu yazının devamında bulabilirsiniz. 

temple run oz

Yeni Temple Run'ın sahip olduğu atmosfer gerçekten harika. Oyun içerisinde yorulmak  bilmeden koşan karakterin yol aldığı arazi sürekli olarak değişiyor. Oyunun hemen başında bir balon ile bir dağın üzerinde yer alan ormana gidiyor ve maceraya başlıyorsunuz.

youtube linki: buradan

Oyunun kontrolleri ise bildiğiniz Temple Run ile her anlamda aynı. Fakat bu sürüm içerisindeki görsel çeşitlilik önceki sürümlerden hissedilir derecede daha iyi ve ayrıntılara çok daha önem verilmiş. 

Temple Run Oz uygulamasını Google Play üzerinden 0.75 EUR (75 cent yani yaklaşık olarak 2 TL) indirebilirsiniz. Temple Run Oz uygulamasının Google Play sayfasına gitmek için buraya tıklayınız. 

 

Fotoğraflar: Imangi Studios

İlgili konular

Yorumlar

Yeni yorum yaz:
 • Araz 08.Mar.2013 Link

  Denedim. Telefonumda takilmalar oldu. Ayrica 99 cent sildi hesabimdan :/

  0
 • Volkan E. 08.Mar.2013 Link

  Umarım gönlünden geçen telefon en kısa zamanda ellerinde Sezer. Ekranda görüntülenen telefon bir Xperia S

  0
 • Sezer Ardal 08.Mar.2013 Link

  Ücretsiz olsa daha iyi olurdu.Ama oyundaki detaylara bayıldım.Uçan balon süper bir şey.Keşke bnm telefon yaşıyor olsaydı da bu anlara birlikte şahitlik etseydik :)
  Bir de videodaki telefon Sony Xperia Z mi bna mı öyle geldi?

  0