This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Temple Run mobil cihaz camiasının en popüler oyunlarının başında geliyor. Imangi Studios ve Walt Disney işbirliği ile Oz Büyücüsü Hikayesi temasına dayanan Yeni Temple Run Oz'un kısa bir deneme videosunu yazının devamında bulabilirsiniz. 

temple run oz

Yeni Temple Run'ın sahip olduğu atmosfer gerçekten harika. Oyun içerisinde yorulmak  bilmeden koşan karakterin yol aldığı arazi sürekli olarak değişiyor. Oyunun hemen başında bir balon ile bir dağın üzerinde yer alan ormana gidiyor ve maceraya başlıyorsunuz.

youtube linki: buradan

Oyunun kontrolleri ise bildiğiniz Temple Run ile her anlamda aynı. Fakat bu sürüm içerisindeki görsel çeşitlilik önceki sürümlerden hissedilir derecede daha iyi ve ayrıntılara çok daha önem verilmiş. 

Temple Run Oz uygulamasını Google Play üzerinden 0.75 EUR (75 cent yani yaklaşık olarak 2 TL) indirebilirsiniz. Temple Run Oz uygulamasının Google Play sayfasına gitmek için buraya tıklayınız. 

 

Fotoğraflar: Imangi Studios

1 Share

3 comments

Yeni yorum yaz:
  • Araz 08.Mar.2013 Link to comment

    Denedim. Telefonumda takilmalar oldu. Ayrica 99 cent sildi hesabimdan :/

  • Umarım gönlünden geçen telefon en kısa zamanda ellerinde Sezer. Ekranda görüntülenen telefon bir Xperia S

  • Ücretsiz olsa daha iyi olurdu.Ama oyundaki detaylara bayıldım.Uçan balon süper bir şey.Keşke bnm telefon yaşıyor olsaydı da bu anlara birlikte şahitlik etseydik :)
    Bir de videodaki telefon Sony Xperia Z mi bna mı öyle geldi?

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!