This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

The Enchanted Kingdom Free – Maceralar ve puzzlelar

Macera ve gizemin renkli dünyasına dalın - bu tarz bir giriş hep çocukluğumuzda duyduklarımız gibi değil mi? Aslına bakarsanız bir çok insan yetişkin gibi gözükebilir ama içlerinde her daim sihir ve gizemi arayan vardır.

The Enchanted Kingdom Free, büyülü platoları, ejderhaları, yaratıkları, büyücüleri ve diğer beklenmeye yaratıkları sizlere vaadediyor.

Yani bu oyunun olayı ne? İncelememizde bu sorunun cevabını keşfedin.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.0.6 1.0.36

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S2 (I9100G)

Android Sürümü: 4.0.4

Root: Yok

Sürüm: 2.1

The Enchanted Kingdom Free'ın isminden de anlaşılacağı üzere oyun büyülü bir dünyada geçiyor ve tahtın varisi güzel Elisa'yı oynuyorsunuz. Krallığı yönetmek zor olabilir ve yükümlülükleriniz çok sayıda olabilir. Haritaları biraraya getirmekten tutun da, değerli taşları ayrıştırmaya kadar bir yığın görev. Oyunda 50 görev mevcut ve yüksek seviyeler daha fazla zaman alıyor. Bazı görevler diğerlerine nazaran daha zor, kolay olanları da bir süre sonra monoton bir hal alıyor. Genel olarak The Enchanted Kingdom uzunca bir süredir benim ilgilimi çekmeyi başardı.

Tamamlanması gereken 43 başarı var. Örneğin oyuncunun Elisa'nın yedi farklı lokasyondaki görevini aynı anda tamamlaması gerekiyor.

Oyunda şiddet yok -ki bu da oyunu bir aile oyunu haline getiriyor.

Grafikler çok iyi yapılmış ve HD. Skor ve müzik elementleri çok eğlenceli ve atmosferik. Oyunda havaya girmenizi sağlayacak çok sayıda diyalog mevcut.

Oyunun nasıl işlediğine pek anlam veremediyseniz, anlamanıza yardımcı olacak sevimli bir animasyon mevcut.

Özet: The Enchanted Kingdom Free, renkli tasarımı, sihirli karakterleri ve ufak alt oyunlarıyla özel bir oyun. Oyuncu gerçekten oyunun atmosferine kendini kaptırabiliyor ve daha zorlu görevlerde bile eğlenebiliyor. Ama dikkatli olun: Oyun hastalık derecesinde bağımlılık yapabilir. Oyun hem gençler hem de yetişkinler için düzenlenmiş.

Ekran & Kontroller

Kullanıcı ara yüzü kolay ve öğrenilir. Tuşlar ve menüler aynı oyunun kendisi gibi eğlenceli ve estetik unsurlarla yaratılmış.

The Enchanted Kingdom Free'nin navigasyonu kolay olduğu gibi diğer şeyler de gayet iyi tasarlanmış.

Hız & İstikrar

The Enchanted Kingdom Free testlerimizde gayet iyi bir performans gösterdi. Oyun en düşük seviye telefonlarda oynansa bile grafikler detaylı ve uygulama pek çok mini oyunla birlikte geliyor.

The Enchanted Kingdom Free bir kere olsun takılmadı.

Fiyat/Performans Oranı

The Enchanted Kingdom Free bedava ve Google Play'dan indirilebilir ki uygulamaya genel olarak baktığınızda bu dikkat çekici. Reklamlar oyun boyunca gözüküyor ve oyunun içinde ayrıca bir satın alma opsiyonu var.

Ekran Görüntüleri:

The Enchanted Kingdom Free – Maceralar ve puzzlelar The Enchanted Kingdom Free – Maceralar ve puzzlelar The Enchanted Kingdom Free – Maceralar ve puzzlelar The Enchanted Kingdom Free – Maceralar ve puzzlelar The Enchanted Kingdom Free – Maceralar ve puzzlelar

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!