This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

TiltMazes - Basit(!) bir labirent oyunu

Doktorda sıra beklerken, evde gün sonunda koltukla rahatlarken ve bu tarz durumlarda her zaman vakit öldürücü oyunlar ararım. App Center ve Google Play de vakit öldürücü oyunlar açısından çok zengin ve arada sırada ben de bu dünyaya girip çıkıyorum. Bugün TiltMazes labirent oyununa yakından bakacağız. Ayrıntılar için okumaya devam edin.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.2 1.2

Özellikler & Kullanım

TiltMazes bir topu labirent boyunca yönetirken bazı hedeflere ulaşmanız gereken bir labirent oyunu. Top yön değiştirebilir fakat her yöne değil: Top sadece duvara çarptıktan sonra yön değiştirebiliyorsunuz. Dahası sadece dikey ve yatay olarak hareket edebiliyor ki bu da sizin köşelerde düşünmeniz gerektiği anlamına geliyor.

Eğer çıkmaz sokağa girerseniz oyuna devam etme olasılığınız yok, kısaca oyuna baştan başlamanız gerek.

Bizi testlerimizde şaşırtan bir şey: Bazı seviyeler görünen o ki çözülemiyor, ki bu da benim sinirlerimi gerçekten zorladı.

Oyunun hoş yönlerinden biri herhangi bir bölümü açmanız gerekmeden istediğiniz bölümü oynayabiliyor olmanız. Bölümler zorluk derecesine göre sıralı değil ve malesef daha kolay veya daha zor bölümleri seçmeyi zorlaştırıyor.

Özet:

TiltMazes birkaç dakikalığına aklınızı meşgul tutacak eğlenceli bir oyun.

Oyunun zayıf yönleri yukarıda üzerinde durulduğu üzere - bazı bölümlerin çözümlerinin olması ve bölümlerin zorluk seviyelerinin sıralı olmamasından dolayı zorluk seviyesini seçemiyor oluşunuz. Fakat bunların dışında genel olarak oyun iyi, sağlam, basit bir vakit öldürücü ve gri beyin hücrelerinize iyi egzersiz olacak cinsten.

Ekran & Kontroller

TiltMazes'in kullanıcı arayüzü minimal ve hatta cesur bile denebilir. Arka fon siyah ve hedefler mor. Top duvara çarptığında basit bir ses geliyor. Hepsi bu kadar.

Top hareket sensörlerine göre hareket ediyor yani akıllı telefonunuzu çevirmeniz gerekiyor. Alternatif olarak topu dokunarak da yönetme seçeneğini kullanabilirsiniz. Genel olarak kontroller iyi çalıştı.

Hız & İstikrar

Oyun hızlı açılıyor ve cihazın hareketlerini anında algılıyor. TiltMazes bir kere bile testlerimiz boyunca donmadı.

Fiyat/Performans Oranı

TiltMazes ücretsiz olarak indirilebilir.

Ekran Görüntüleri:

TiltMazes - Basit(!) bir labirent oyunu TiltMazes - Basit(!) bir labirent oyunu

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!