This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Tobrix Drachenlauf - Puzzlelar, Dağlar, Ejderhalar

Bilmeyenleriniz için Almanya'da Siebengebirge denen ve kelime anlamı olarak yedi dağ olan (ama aslında birkaç ufak volkanik dağ olan) bir yer vardır. Burası Loreley ve Siegfried gibi birçok mit ve destana konu olmuş bir yerdir. Yine burası ejderha yarışlarına ev sahipliği yapan (Drachenlauf) ve 27 km'lik uzunluğunda bir yer.

Bu efsanevi dağların mobil versiyonu puzzle şeklinde cebinize geliyor: Tobrix Drachenlauf. Detaylar için okumaya devam edin.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.13 1.40

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Nexus

Android sürümü: 4.1.2

Root: Yok

Modifikasyonlar: Yok

Uygulama 4.8 MB ve herhangi bir özel izne gerek yok. Harika!

Tobrix Drachenlauf ilk olarak güzel manzaralara ulaşabilmeniz için Sieben Dağları'nın puzzlelarını çözdüğünüz bir oyun.

Tobrix'i ilk oynadığımda taşları kaydırmam söylendi. Farklı şekillerin yerini manzarayı yakalayabilmek adına değiştiriyorsunuz. Bunu başta gri kenarlıklarının çözmeye yardımcı olmasından da kaynaklı basit bulmuştum.

İlk seviyeler yeteri kadar kolay ama daha üst seviye puzzleları çözebilmek sabır gerektiriyor. Eğer bir yerde takıldıysanız son ulaştığınız skorlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyugunu ileride oynamak için kaydedebilirsiniz de.

Malesef kullanıcının vakit geçirmesi için sadece 13 bölüm mevcut.

Wikipedia'ya olan göndermeler ve ordan alınan bilgiler de çok hoşuma gitti, eğer efsaneler, tarih ve harikulade manzaralar hakkında ilgiliyseniz sizin de hoşunuza gideceğini düşünüyorum.

Özet: Tobrix Drachenlauf uygulaması beni pozitif anlamda şaşırttı. Atiklik gerektiren hızlı oyunlardan sonra iyi bir değişiklik getiren hoş bir puzzle uygulaması. Bununla birlikte bu gerçekten sadece bir puzzle, yani büyük sürprizler beklemeyin. Kitap kurtları ve tarih sevenler Wikipedia'ya bağlanmış linkleri sevecek.

Ekran & Kontroller

Tobrix Drachenlauf kullanıcı dostu bir yapıda tasarlanmış. Tasarım biraz modası geçmiş gözüküyor fakat bu sanırım oyunun genel atmosferine uyum sağlayan bir faktör ve genel olarak grafikler benim hoşuma gitti.

Harita ve wikipedia entegrasyonlarını sevdim.

Hız & İstikrar

Tobrix Drachenlauf çok iyi bir performans sergiledi ve hiçbir takılma yaşatmadı.

Fiyat/Performans Oranı

Tobrix Drachenlauf App Center'dan bedava ve içinde hiç reklam yok.

Ekran Görüntüleri:

Tobrix Drachenlauf - Puzzlelar, Dağlar, Ejderhalar Tobrix Drachenlauf - Puzzlelar, Dağlar, Ejderhalar Tobrix Drachenlauf - Puzzlelar, Dağlar, Ejderhalar Tobrix Drachenlauf - Puzzlelar, Dağlar, Ejderhalar Tobrix Drachenlauf - Puzzlelar, Dağlar, Ejderhalar

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!