This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

AndroidPIT – Test raporu talep et

Favori uygulamanı henüz AndroidPIT tarafından test edilmemiş mi?

Bunu değiştirebilirsiniz!Bir uygulamanın hayranı ya da geliştiricisi isen istediğin testin test edilmesi talebinde bulunabilirsin. Sadece bir dilde yapılacak olan test raporun maliyeti 2000,00 € her ilave dilde yapılcak test için ise 500,00 €.

If you are an indie developer we are happy to help you to get more reach on a lower budget – just drop us an e-mail on sales@androidpit.de.

Aşağıdaki alana lütfen paketin adını girin. Eğer paketin adını bilmiyorsanız sağ taraftaki yukarıdan aşağı sıralanmış listeye göz atabilirsin. Sonrasında uygulama sayfasında ''Test raporu talep et'' üzerine tıkla.

Paket ismi:

Paket ismi Android Piyasası'nda yer alan bir uygulamanın başlığıdır.

AndroidPIT üzerinde de paket ismi bulabilirsin. Bir uygulamaya baktığınızda, AndroidPIT üzerinde uygulamaya ulaşabileceğiniz bağlantı linkini görebilirsiniz..

paket ismi bağlantı linki içerisinde saklıdır. ''pname'' den sonra gelen her şey paketin gerçek ismidir. .

(Örnek: market://search?q=pname:de.androidpit.app → "de.androidpit.app" paketin esas ismidir.).

Lütfen yayınlanması istediği bir ya da daha fazla dilin seçimini yap. İlk dil için 2000,00 € ve her ilave dil için 500,00 € alıyoruz.

AndroidPIT kullanıcısı değilsen kayıt ol. Seninle iletişime geçebilmemiz için adını ve e-posta adresini bize gönderebilirsin. Test raporu biter bitmez seninle iletişime geçeceğiz.

DİKKAT:
Sponsorlu uygulamalar iyi test sonuçları alınacağı anlamına gelmez. Her uygulama objektif olarak değerlendirilir.
Unutma: Kötü uygulamalar düşük puan alırlar!
Daha önceden test edilmiş olan bir uygulama için yeniden bir test raporu talep edilmesi durumunda söz konusu uygulama ilk defa test edilirken alınan ücretin aynısı alınır.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!