This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Train Conductor 2: USA - Trene yolcu kalmasın!

Pek çok genç ileride tren makinisti olmak ister. Train Conductor 2: USA ile çocukların bu dileği kısmen gerçek oluyor. Oyunun amacı yeni seviyeler açabilmek için olabildiğince fazla sayıda treni doğru raylarda seyir etmesini sağlamak. Ama dikkatli olun: Raylar üst üste gelebilir ve bu da oyunun sonu anlamına geliyor.

Uygulamadan ne kadar süre zevk alınabilir ve oyun genel anlamda iyi mi, bu soruların cevabını öğrenmek için testimize buyrun.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.1.0 1.5.2

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Nexus 4.1.1

Ana görüntüde seviyeleri -başka bir deyişle Amerika'nın bölgelerini- görebileceğiniz Amerika'nın haritası var. Toplamda oyuncu 8. seviyeye kadar bölümleri açabiliyor ama tabii ki her seviye bir öncekine nazaran daha zor.

Oyunun amacı -önceden de belirttiğimiz gibi- bir sonraki bölümü açabilmek için olabildiğince çok sayıda treni rayına oturtmak ve seyir etmesini sağlamak.

Bunun dışında her seviyede bir "meydan okuma" modu mevcut. Ama bu modu açmak için oyunda bazı görevleri tamamlamış olmanız gerek. Örneğin tüm seviyeler açılmış olmalı veya en azından beş altın tren başarıyla sürülmüş olmalı.

Oyundaki prensip kolay anlaşılıyor: Kuş bakışı bir görüntüden trenleri ve rotaları görüyorsunuz. Bu trenlerin kendine özel numaraları ve renkleri var ve belirli raylara atanması gerekiyor. Bunu parmakla işaretlemeniz gerekiyor. Her seviyede yerine getirilmesi gereken görevler var ki bu da zorluğu bir seviye üste çıkartıyor. Trenler zaman geçtikçe daha hızlı ilerlemeye başlıyor ve eğer başka bir trenle çarpışırsa oyun bitiyor. Bir sonraki bölümü açabilmek için belli sayıda treni doğru bir şekilde yönlendirmeniz gerek.

Çok pratik bir özellik: Her seviyeden önce o bölümle ilgili bazı talimatların olduğu ve egzersiz yapabileceğiniz bir bölüm mevcut.

Ayarlar ayrıntılı değil. Sadece müzik ve sesi kapatıp açabiliyor veya uygulamayı Twitter veya Facebook ile paylaşabiliyorsunuz.

Bir Facebook hesabı aracılığıyla oyuncu skorlarını ve oyun durumunu paylaşabiliyor.

Özet: Train Conductor 2: USA oyunu çok çeşitli artılara sahip bir oyun - farklı bölüm ve seviyelerden tutun da ses ve grafiklere kadar. Bu unsurlar oyunun uzun bir süre zevk alarak oynanmasına yardımcı oluyor ve oyunun sadece çocuklar için olmadığını kanıtlıyor! Oyundaki sekiz seviye hep birbirinden farklı ve sürekli daha da zorlaşıyor. Öyle ki oyun ne kolay ne de zor. Bunun dışında her bölümde "meydan okuma" modu var ki oyundaki toplam bölüm sayısına ekstra bir katkı sağlıyor.

Ekran & Kontroller

Train Conductor 2: USA'in tasarımı ve grafikleri gerçekten ileri seviye ve Galaxy Nexus'umda şu ana kadar sahip olduğum en iyi ekran kalitesine sahip uygulamalardan biri. Animasyonlar da sesler kadar süper.

Bu kategoride uygulama beş yıldızı hakediyor.

Hız & İstikrar

Hız ve istikrar çok iyi - Train Conductor 2: USA'de bekleme süresi ve donma yok.

Fiyat/Performans Oranı

Train Conductor 2: USA uygulamasının normal fiyatı 1.63 Euro. "Haftanın Uygulaması" (24.09.12 - 30.09.12) kapsamında oyunun fiyatı AndroidPIT App Center'da sadece 79 Cent!

Oyunu ilk etapta denemek isterseniz, oyunun bedava sürümünü deneyebilirsiniz. Bedava sürümde özellikler bakımından bazı sınırlandırmalar var fakat tüm bölümler sınırsız şekilde oynanabiliyor.

Ekran Görüntüleri:

Train Conductor 2: USA - Trene yolcu kalmasın! Train Conductor 2: USA - Trene yolcu kalmasın! Train Conductor 2: USA - Trene yolcu kalmasın! Train Conductor 2: USA - Trene yolcu kalmasın! Train Conductor 2: USA - Trene yolcu kalmasın!

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!