This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Trial Xtreme 3 - Kaskınızı takın motosiklet süreceğiz!

Şunu hayal edin: Bir amerikan motosikletinin (chopper) üzerinde çölde şehirden uzakta yol alıyorsunuz. Her zaman olduğu gibi sadece bir kazanan olabilir.

Trial Xtreme 3'te kazanmak istiyorsanız tüm becerinizi ve hızla alakalı olan tüm unsurları aktive edin.

 

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
4.5 7.7

Özellikler & Kullanım

Motosiklet çizmelerini ayağınıza geçirin ve hayatına bu işe adamış size meydan okuyan motosikletçilere karşı yol alın. Üç farklı senaryo var. Her biri içlerinde plaj, iskele veya doğanın kendisi olan birçok sayıda yarış seçenekleri içeriyor.

Önemli olan şey sabırlı olmanız ve engellerden kaçabilmek için odaklanmanız. Ve de 3D grafiklerle bezenmiş oyunun tadını da çıkarmayı unutmayın.

Arabaların üzerinden atlamak, binalarda dolaşmak ve kendi stilinizi kaza yapmamak için kullandığınız engeller gibi engeller mevcut. Birçok rakip size zorluk çıkaracak ve eğer kazanmayı başarırsanız aracınız ve kılığınız kıyafetiniz için harcama yapabilecek parayı kazanacaksınız.

Özet:

Bir şey belli: Trial Xtreme 3 oynarken sıkılmayacaksınız. Tasarım harika ve oyun oyuncuları oyunda uzun süreler tutmak için yeterince çeşitlendirilmiş.

Ekran & Kontroller

Burda Trial Xtreme 3'e grafikleri için övgülerimiz gidiyor, özellikle de oyunun ücretsiz olduğunu hesaba katarsak.

Kontroller de oldukça iyi ve idare edecek kadar kolay.

Uygulamaya başladığınızda bir çeşit garajda bulacaksınız kendinizi. Burada halihazırda mevcut olan motosiklet ve kıyafet seçeneklerini göreceksiniz. Sesler/efektler de burdan değiştirebiliyor. Ayrıca diğer oyuncuların da nasıl bir performans çıkardıklarını da görebilirsiniz.

Bir başka seçenek: Bir rakip seçin. Ne tür bir rakiple karşı karşıya olduğunuzu, önceki başarılarını ve yeteneklerini görebilirsiniz.

Motosikleti kontrol etmek için ekranın sağ altında gaz pedalı mevcut. Atlamaları ve denge hareketleri için de farklı tuşlar var.

Son olarak daha fazla araç, aksesuar ve elbise satın almak için bir seçeneğiniz var.

Hız & İstikrar

Trial Xtreme 3 oyununu ilk kez oynamaya çalıştığımda herhangi bir şey gelmesi için bir hayli uzun bir zaman beklemek zorunda kaldım. Uygulamanın yükleme süresi çok uzun sürüyor. En sonunda yükleme tamamlandığında ise uygulamanın hızında bir sorun yok.

Grafikler harika ve birçok seçenek mevcut. Yani başka yükleme sürelerini de hesaba katmanız gerekecek.

Uygulamada çok ender yavaşlamalar/takılmalar meydana geldi.

Fiyat/Performans Oranı

Trial Xtreme 3 Google Play'de ücretsiz. Reklamlar tüm oyun boyunca ekranda ve bazen tüm ekranı kaplıyor.

Ekran Görüntüleri:

Trial Xtreme 3 - Kaskınızı takın motosiklet süreceğiz! Trial Xtreme 3 - Kaskınızı takın motosiklet süreceğiz! Trial Xtreme 3 - Kaskınızı takın motosiklet süreceğiz! Trial Xtreme 3 - Kaskınızı takın motosiklet süreceğiz! Trial Xtreme 3 - Kaskınızı takın motosiklet süreceğiz!

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!