This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

100 milyon barajını geçen yeni bir oyun: Trivia Crack

Android dünyası birçok hit olan oyunu gördü geçirdi. Bunların başında herhalde Flappy Bird gelir, yine Candy Crush ya da Timberman hatırlanası oyunlar bu konuda. En son zamanlarda kayan piyano tuşlarıyla beynimizi ve parmak eklemlerimizi yakan Don’t Tap the White Tile oldukça ilgi topladı. İşte yine karşımızda 100 milyon barajını geçen bir uygulama var: Trivia Crack…

androidpit trivia crack teaser
İtiraf etmeli, 100 milyon iyi sayı / © Etermax

Arjantinli geliştiriciler Etermax tarafından 2013 yılının sonlarına doğru Güney Amerika’da yayınlanan oyunun Amerika pazarına yayılmasıyla tanınması da bir oldu. Oyun aslında klasik bir “soru-cevap” mantığı üzerine kurulu ve kültür, coğrafya, tarih, sanat vb. kategoriler içeriyor.

Peki muadillerinden milyarlarca varken bu oyun neden ve nasıl aralarından sıyrıldı? Çoğu zaman şans önemli bir faktör olsa da Trivia Crack farklı yöntemler izledi. Öncelikle açılabilen karakterleri işin içine kattılar ve arkadaşlarınızla kapışabilmenizi sağladılar. Ayrıca Etermax soruları acayip bir hızla güncelleyerek çoğaltmakta.

Oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz, eğer reklamlar olmasın derseniz de 2.99 dolar. Trivia Crack şu anda Amerika’da Play Store ve iOS listelerinin zirvesini zorlamakta kendi alanında. Oyunun videosunu izlemek için tıklayın.

Trivia Crack Türkçe Install on Google Play

Sizin devamlı oynadığınız ve önerebileceğiniz benzer oyunlar var mı?

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!