This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Tüm Android Cihazları İçin Ücretsiz Pop-Up Oynatıcısı: Moboplayer

 

Android video oynatıcıları son zamanlarda kullanıcılarına çok geniş seçenekler sunmaya başladılar. Fakat bunların içerisinde sadece bir tanesi size Pop-Up oynatma imkanı tanıyor. Samsung Galaxy S3 ile beraber otomatik olarak gelen bu özellik ingilizcede 'multitasking' olarak adlandırılan ve dilimzide çoklu görev şeklinde karşılık bulan aynı anda birden fazla işlem yaparken video izlemenize olanak sağlıyor. Galaxy S3 dışındaki Android kullanıcıları (1.6 ve üzeri) için sevindirici olan bir haber ise bu özelliğin Moboplayer isimli benzer bir servisle elde edilebileceği.

Neden bir pop-up oynatıcısına ihtiyaç var? Bu soruya varsayımsal bir durum tasfiri ile cevap vermeye çalışalım. Varsayalım ki ilginç bir haber okurken bir yandan da Youtube üzerinde sevdiğiniz bir parçayı dinlemek istiyorsunuz.Ya da bir arkadaş ile chatlerşirken chat penceresinin yanında başka bir videoyu izlemek gibi bir arzunuz var. Her şey bir tarafa bu uygulamanınn gelecekte çok sık kullanılacak bir uygulama olduğu hissiyatını ilk kullandığınız anda fark ediveriyorsunuz.


Yapmanız gereken tek şey ise video ekranda oynaktılırken parmağınızı 'home' tuşuna basılı tutarak videoyu ekranda istediğiniz yere kaydırmak.

Moboplayer'ı ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.
 

Bu arada Moboplayer'ın tabletlerde nasıl gözüktüğü hakkında fikir sahibi olmak isteyenlar aşağıdaki fotoğrafa göz atabilirler.

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!