This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

Turkcell Goller Cepte Servisi 70 Milyon Kez Kullanıldı

Turkcell'in maç kaçırma derdine çare olmak için geliştirdiği Goller Cepte servisi Spor Toto Süper Lig 2012-2013 sezonunda 2 milyondan fazla kişi tarafından kullanıldı ve toplamda 70 milyon kez kullanıcılarının akıllı telefonlarına maç özeti ve gol tekrarlarını ulaştırdı. Goller Cepte servisinin ilginç istatistiklerini yazının devamında bulabilirsiniz.

GollerCepte
Turkcell'in Goller Cepte Servisi büyük ilgi gördü / © Turkcell

GollerCepte servisi sayesinde Spor Toto Süper Lig 2012-2013 sezonunda da Turkcell’liler gole doydu. 2 milyon kişinin yararlandığı servis kapsamında Turkcell’lilerin cep telefonlarına gol videoları, maç özetleri ve haberlerini içeren yaklaşık 70 milyon SMS gönderildi.

Goller Cepte'nin Öne Çıkan İstatistikleri

Süper Lig’de en çok izlenen gol, Galatasaray-Sivasspor maçında Selçuk İnan’ın frikikten attığı ilk gol oldu. Onu, Fenerbahçe-Galatasaray maçında Burak Yılmaz’ın penaltıdan attığı ilk gol ile yine aynı maçta Pierre Webo’nun kafa golü izledi.

Goller Cepte’de golleri en çok izlenen takımlar, Süper Lig’deki sıralamaya paralel bir şekilde gerçekleşti. Ligi şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray’ın golleri en fazla izleme ile ilk sırada yer alırken, onu Fenerbahçe ve Beşiktaş takip etti.

Galatasaray’ın kendi evinde S.B. Elazığspor’u ağırladığı maçın özeti, en fazla kişinin ilgisini çeken GollerCepte haberi oldu. GollerCepte’nin mobil sitesi http://gollercepte.tv adresi ise sezon boyunca 6 milyon kişi tarafından ziyaret edildi.

Goller Cepte Servisinden Nasıl Faydalanabilirim? 

Turkcell GollerCepte Full Paket’e abone olarak Spor Toto Süper Lig ve diğer birçok ligin tüm gol ve özetleri takip etmek mümkün. Ayrıca tek takımın gol ve maç özetlerini izleme, GollerCepte Avrupa Paketi ile UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi gol bilgilerine ulaşma ya da TFF 1. Lig Paketi ile bu ligin gol ve maçlarını takip etme seçenekleri mevcut.

Servisten yararlanmak için GOL yazıp 7777’ye, full paket üyeliği için FULL yazıp 4515’e göndermek yeterli. Goller Cepte tek takım üyeliği haftalık 2,45 TL, full paket üyeliği ise  haftalık 3,5 TL olarak ücretlendiriliyor. Servis fiyatına videoları indirirken kullanılan data ücreti ve tüm vergiler dahil. Servise abone olduktan sonra cep telefonuna gönderilen linke tıklamak ya da http://gollercepte.tv adresine gitmek yeterli.

Kaynak: Turkcell

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • Yorum yok.2 haftadir yorumlarima cevap gelmiyor.Sabret sabret nereye kadar.Bn yazinca hic kimse cevap yazmiyor.Baskalari yazdiginda aninda cevap.Rica edersem bnm üyeligimi engelleyeyin ya da kaldirirsaniz sevinirim.AndroidPitt çalişanlarina sunulur.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!