This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

AndroidPIT Türkiye editörleri tarafından Google Play ve AndroidPIT App Center üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen en iyi Android uygulamaları içerisinden özel olarak seçilen 5 uygulamaya göz atmaya ne dersiniz? 

 

 Beach Buggy Blitz

Sürükleyici 3 boyutlu yarış oyunu Beach Buggy Blitz ile eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Zorlu yol koşullarında tercihlerinize göre oluşturduğunu şoförünüzle yol alırken esas amacınız olan altın jetonları toplamaya çalışıyorsunuz. Topladığınız jetonlar ile oyun içerisinde size yardımcı olabilecek olan özelliklere ulaşabiliyorsunuz. Oyunun geliştiricileri bu noktada ücretsiz olarak indirilebilen oyunun kullanıcılarına online olarak para karşılığında altın jeton satmaktan memnuniyet duymaktalar. Son söz size kalıyor.

(youtube linki: buradan)

Beach Buggy Blitz uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

The Sims Free Play

Çoğumuzun PC bilgisayarlarımızdan tanıdığı, simulasyon oyunlarının belki de en kültü olan The Sims'in Android için uyarlanmış sürümü Sims Free Play tartışmasız bir şekilde en iyi ücretsiz uygulamalar listesi içerisinde kendisine yer buluyor.

(youtube linki: buradan)

 The Sims uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

Dead Trigger

Dead Trigger içerisinde mobil cihaz oyun camiası içerisinde çok tutulan zombi temalı olan en heyecan verici ilerlemeli Android platform oyunlarının başında geliyor. Single Player modunda karşınıza çıkan zombileri teker teker öldürerek insanlık için tehlike unsurunu ortadan kaldırmaya çalışırken, adrenalin düzeyi yüksek bir maceraya dalıyorsunuz.

(youtube linki: buradan)

Dead Trigger uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

Real Soccer 2013

En iyi ücretsiz Android oyunları listesi içerisinde mutlaka bir spor (dolayısı ile futbol) uygulamasına yer vermek gerekiyor. Bu anlamda fırından yeni çıkmış olan Real Soccer 2013 şu an için en iyi ücretsiz futbol uygulaması olarak öne çıkıyor Bu uygulama futbol zevkini sadece stadyumun içinde bırakmayarak kullanıcılarını seçtikleri futbol takımının finansal durumu ve transferleri gibi stratejik noktalara da kafa yormaya zorluyor.

(youtube linki: buradan)

 Real Soccer 2013 uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

Spell Sword

Buraya kadar saymış olduğumuz ücretsiz Android uygulamalarının hakkının verilerek çalışması için çok iyi Android akıllı telefon ve tablet bilgisayarlara sahip olunması gerekiyor. Bu bağlamda Spell Sword uygulaması yukarıdakilere kıyasla donanımsal olarak çok güçlü olmayan cihazlarda da yüksek bir performans göstererek çalışan harika bir platform oyunu.

(youtube linki: buradan)

Spell Sword uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız

 

Fotoğraf hakları: AndroidPIT

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!