This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Son yılların tartışmasız en kült oyunu olan Angry Birds'ün Finlandiyalı yapımcı firması Rovio oyunun son sürümü olan Angry Birds Star Wars'a yeni bölümler eklemek suretiyle yarın (30.11.2012) önemli bir güncelleme gerçekleştirecek. Angry Birds Star Wars'un ücretsiz versiyonunun tüm bölümlerini bitirmiş birisi olarak oyun içeriğine eklenecek olan yeni bölümü ve de yeni karakterleri görmek için sabırsızlanıyorum.

Angry Birds Star Wars'ın gezegenlerine eklenecek yeni halkanın adı 'Hoth'. Bu gezegende Star Wars serisinin 70'li yılların sonunda çekilen serilerinde gördüğümüz benim deveye benzettiğim dev robotlar karşımıza çıkıyor olacak. Güncellemenin en önemli getirisi ise tüm erkeklerin kalbinde taht kurmuş olan Prenses Leia karakteri...Aşağıda Angry Star Wars'ın ilk ücretsiz sürümünde bölümler arasında ilerledikçe karşıma çıkmış olan Star Wars karakterlerini görmektesiniz. Grafik üzerinde yer alan siyah yüzler ise muhtemelen yeni güncelleme ile geliyor olacak.


Angry Birds Star Wars'ın ilk ücretsiz sürümünde açabildiğim karakterler. Güncellemede Prenses Leia'nın gelmesi tüm beyler için müjdeli bir haber :)

Bu arada aşağıda Angry Birds Star Wars'ın en son ücretsiz güncellemesinin normalde paralı sürümde görüntüleyebileceğiniz demo videosunu izleyebilirsiniz.

(youtube linki: buradan)

Bu arada eğer en son güncellemeye kadar olan geçiş demolarını da tek parça izlemek istiyorsanız aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

(youtube linki: buradan)

Eğer hala Angry Birds Star Wars uygulamasını indirmediyseniz bu linke tıklayarak Google Play'deki ilgili indirme sayfasına yönlendirilebilirsiniz.

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!