This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Ücretsiz FIFA 14 uygulaması Android ve iOS'ta

PES (Pro Evolution Soccer) ile birlikte dünyanın gelmiş geçmiş en popüler futbol oyunlarından biri olan FIFA'nın Android ve iOS versiyonları ücretsiz olarak tüketiciye sunuldu. 

fifa14 eng
© EA Sports

Kanadalı şirket EA Sports tarafından üretilen FIFA 14'ün PC ve oyun konsolu versiyonları oldukça tuzlu fiyat etiketleriyle satışa çıkmasına rağmen, şirket mobil platformlarda farklı bir iş modeli uygulama yoluna gitti. Daha önce Madden 25'de de benzer bir strateji izleyen EA Sports, FIFA 14'ün Android ve iOS sürümlerini ücretsiz olarak piyasaya sundu. Şirket, uygulama içindeki satın almalar yoluyla gelir elde etmeyi planlıyor. Buna göre, FIFA 14'de Menajer ve Turnuva gibi ekstra oyun modlarını açabilmek için ekstra ödeme yapmanız gerekecek. Aynı şekilde takım puanları da parayla satılacak. 

Ancak, Android telefon sahiplerinin Google Play Store'dan, iPhone sahiplerinin ise App Store'dan ücretsiz olarak indirebilecekleri FIFA 14 için bilgisayarınızda biraz yer açmanız gerekiyor. Zira uygulamanın her iki versiyonunun boyutu da 1 GB'ın üzerinde. 

Kaynak: Engadget

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!