This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Nasıl Android’le ilgili bir magazin haberi yazılır? Bunu başarmak, tüm Alman teknoloji kurdu yazarlarımız ve editörlerimiz arasında imkansız görünüyordu ama İspanyol SEO’umuz ve yazarımız Kike, Justin Bieber’lı, Madonna’lı bir haber yazarak sayfalarımızı şenlendirdi. Vine ve Instagram videoları ünlüler arasında adeta bir salgına dönüştü ve haliyle bu videolar hakkında bir sürü dedikodu dönüyor. Sizin için en iyilerini, tabii ki, ünlülerin kendileriyle dalga geçtikleri ve utanç verici durumlara düştükleri videoları seçtik.

madonnaig
Madonna’nın tuvaletteki egzersiz rutini / © Madonna Instagram

Madonna oğlu Rocco’yla birlikte Instagram’da

Madonna ilk Instagram videosunu kendisine ait Hard Candy isimli fitness salonu zincirinin reklamını yapmak için çekti. Kıvırtıp, poposunu salladığı bu video, şüphesiz Instagram’da en çok izlenen videolardan biri. Video’nun evinin tuvaletinde çekildiğini söylemeyi de unutmamak lazım. Madonna, Instagram tarafından, degajesinden dolayı ilk uyarılıp sansürlenen ünlülerden biri. Justin Bieber’inse üstsüz fotoğrafını kimse sansürlemeye çalışmadı. Madonna’nın Instagram’ını buradan takip edebilirsiniz.

Video'yu buradan izleyebilirsiniz

Madonna aynı zamanda oğlu Rocco’yla birlikte göründüğü videolar da koydu. Guy Ritchie’den olan oğlu, hiç utanç kaygısı olmadan, annesini pek de hoş olmayan pozlarda görüntülüyor. Bu durum pop kraliçesinin pek de umurunda değil ki oğluna bu videoyu yüklemesine izin vermiş. Videoda konuşulanlar aile içi şakalar olduğu için pek anlaşılmıyor. Doğrusu oğlunun çektiği bu video, Madonna’nın yüzü ekrana girince “usta” bir korku filmine dönüşüyor. İşte bu da Rocco Ritchie’nin Intagram kanalı.

Video'yu buradan izleyebilirsiniz

Taylor Swift Vine’da 

Elbiseler, aynada pozlar, bulanık çekim. Evet, bunlar tam da Taylor Swift’i tanımlayan sözcükler ve tabii ki de Vine’daki videolarını. Bu videodan önemli bir şey öğreniyoruz, Taylor Swift’in tahmin ettiğimiz kadar sıkıcı olduğu. Konser vermediği zamanlar, Taylor yüz bininci kere, kedisiyle birlikte Titanic izliyor. Evet, aynen kendisinden beklendiği gibi.

Aaron Paul (Breaking Bad) Instagram’da

Aaron Paul belki de Hollywood yıldızları arasında en cana yakın olanı ve alçak gönüllüsü. Bu çıkarımı, Beverly Hill’deki evinden çıkıp, en popüler yıldızların kaldığı ve turistlerin en ziyaret ettiği yerde, hayranlarını selamlamasından yapabiliriz. Ama en iyisi profilindeki bu videoda “Seni seviyorum Bebeğimmm!!” diye bağırması. Aaron Paul Instagram’da en az Breaking Bad’deki kadar havalı.

Rihanna Instagram’ı cesur kullanıyor

Şu noktada artık, Rihanna’nın insanların ne deyip düşündüğünü çok az umursadığını görebiliyoruz. Instagram kendinizi sergilemenizin eğlenceli bir yolu. Bazıları bu erotik videoların eski sevgilisi Chris Brown’ı kıskandırmak için yüklediğini iddia ediyorlar. Ama bence, sadece kötü kız imajını seven bir parti kızı. Zaten profilinin ismi, “Badgalriri” (kötü kız Riri). Profilinde ülkesi Barbados’un karnavalının kıyafetlerini giymiş bir sürü pozları da var. Fotoğrafları ve videoları Madonna’dan çok daha fazla çıplaklık içermesine rağmen, henüz sosyal ağında bir sansür yok.

Video'yu buradan izleyebilirsiniz

Rihanna aynı zamanda, arkadaşlarıyla içerkenki videolarını da paylaşıyor. Milyonlarca gence kötü örnek olduğu iddiasıyla suçlanan şarkıcı, “Gençlere kendi anne, babalarının pop yıldızı olmadığını öğretiyorum” diye cevap verdi. İşte burada Rihanna’yı bir yattaki Reggea partisinde dans ederken görüyoruz.

Video'yu buradan izleyebilirsiniz

Vine’nın kraliçesi Tyra Banks 

Tyra Banks, belki de en iyi Vine videolarını çeken isim. Yaptığı senaryolar gerçekten çılgın ve şaşırtıcı. Hatta yıldızın aklını kaçırdığını bile düşünebilirsiniz. Ancak bir Türk şarkıcısının kendisiyle böylesine dalga geçen bir video çektiğini düşünsenize. 

Burada tam tamına çıldırmış Tyra Banks’i “Vine” kelimesini çeşitli şekillerde söylerken görüyoruz. Bazıları Tyra’nın Vine’ın reklamını yapmak için para aldığını iddia ediyorlar ama bundan emin değiliz. Ama öyleyse Vine’ın kesinlikle işine yarar. Burada Tyra’yı “Modern Family’nin” yıldızı Sofia Vergara’yı taklit ederken görüyoruz.

Justin Bieber tişörtsüz videosuyla bir milyon beğeni aldı

Bu videoda genç şarkıcı imkansızı başarmamış. Justin Bieber’ın bir milyon beğeni alması için tişörtünü çıkarması yeterli. Kesinlikle sıfır yaratıcılık içeren bir video ama eminiz, Bieber hayranları bu 15 saniyelik video’yu milyonlarca kere üst üste izlemişlerdir. Bu da onun kanalı ama takip etmek zorunda değilsiniz.

Video'yu buradan izleyebilirsiniz

Sizin en sevdiğiniz kanal hangisi? Hangi tanınmış isimleri Instagram ve Vine’da takip ediyorsunuz? Videolarını takip ettiğiniz bir ünlü Türkiyeli bir yıldız var mı? Bizimle paylaşın.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!