This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Ulysse Speedometer - Aracınıza Android desteği

Eğer kendinizi arabanızın hız göstergesinden kuşkulanıyor buluyorsanız veya kısaca sıkıcı araba hız göstergesinden daha eğlenceli tasarımlı bir uygulama arıyorsanız incelememize bir göz atın çünkü Ulysse Speedometer uygulamasını sizin için test ettik. Bu doğruluğu ve hassasiyeti garantileyen ve arabanızın hız göstergesi yerine kullanabileceğiniz bir uygulama.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.7.7 Cihaza göre değişir

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S3
Android sürümü: 4.0.4
Root: Evet
Modifikasyonlar: Yok

Ulysse Speedometer karizma kullanıcı arayüzüyle karşınıza çıkıyor. Tüm önemli göstergelere göz atın: Süre sol üstte, tarih sağ üstte ve aşağıda halihazırdaki hızınız büyük rakamlarla gösteriliyor. Daha fazla veri (ne kadar sürede kaç km mesafe kat ettiğiniz) aşağıda gösteriliyor. Yine GPS data istatistikleri ve pusula ekranda - tabii pusulanın nasıl kullanılacağını hala çözemedim. Ve ekranda eğer daha fazla seçenek arzuluyorsanız basit bir şekilde ekrandaki ufak topu tıklamanız yeterli. Burda ortalama hızınız, rakım ve "Yarış" bilgilerine ulaşabilirsiniz. "Yarış" sizin ne kadar hızlı bir şekilde 0 - 60 - 100 km/saat hızlarına çıktığınızı gösterdiği gibi 1/4 km'ye ne kadar sürede eriştiğinizi gösteriyor. Eğer bir test sürüşü yapıyorsanız, burda tanımladığımız şeyleri denemenizi tavsiye ediyoruz.

Farklı uygulama ve seçeneklere erişmek için parmak dokunuşlarına son derece hassas göstergeyi tıklayın.
Menü HUD gibi (hız gibi birçok önemli bilgileri gösteren bilgilerden oluşuyor) birçok ekstra özelliklerden oluşuyor. Harika bir özellik: Resim ters yüz bir şekilde, yani geceleyin uygulamayı pencereye tutup ordan izleyebiliyorsunuz.
Uygulama ayrıca manzara moduna da çevrilebiliyor.
Bunun dışında hız limitini aştığınızda sizi uyaran sesli alarm sistemi seçeneği var. Hız limitini ayarlama 30, 50, 60, 80, 100 ve 120 şeklinde klasik hızlarda yapılabiliyor. Bunun dışında karıştırıp oynayabileceğiniz birçok farklı seçenek var.

"Trip Meters" size ayrıca istatistiklerle sizin sürüş tarzınızı özetliyor ki bunu oldukça kullanışlı buldum.

Özet: Ulysse Speedometer kullanışlı ve eğlenceli birçok özellikle donatılmış. Uygulamanın bazı özellikleri istediğimiz ölçüde kendinden öğrenilir değil ama genel olarak üstesinden gelmesi de çok zor değil.

Bilinçli bir testçi olarak uygulamayı bir test sürüşüne çıkardım ve uygulamanın iyi bir iş çıkardığını söyleyebilirim.

Her zaman için: Araba sürerkek lütfen sağ duyulu ve dikkatli olun!

Ekran & Kontroller

Ulysse Speedometer uygulamasının kullanıcı arayüzü tasarım yönünden harika fakat öğrenilmesi biraz zor. Ayarlar uzun bir liste ile verilmiş ve ancak ikinci bir bakış attıktan sonra başka seçeneklerin göstergelerin arkasında saklı olduğunu çözüyorsunuz (erişim için ekranı tıklayın).

"Başlık ekle" mesajının işlem süresi biraz sürüyor; istatistikleri SD kartınıza atmak istediğinizde hep ekranda beliriyor.

Hız & İstikrar

Ulysse Speedometer iyi çalışıyor fakat GPS'in çalıştığı bazı yerlerde hız kullandığınız telefona bağlı olarak değişiyor.

Fiyat/Performans Oranı

Ulysse Speedometer bedava ve App Center'da mevcut. Pro sürümüyle birkaç bonus özellik geliyor ve yine pro sürümüyle reklam yok. Pro sürümü 2 Euro ve Google Play'den indirilebilir.

Ekran Görüntüleri:

Ulysse Speedometer - Aracınıza Android desteği Ulysse Speedometer - Aracınıza Android desteği Ulysse Speedometer - Aracınıza Android desteği Ulysse Speedometer - Aracınıza Android desteği Ulysse Speedometer - Aracınıza Android desteği

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!