This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Urban Rivals'da göreviniz birkaç mahalle dövüşçüsünü bir dövüş takımına çevirmek. Karakterler her dövüşten sonra bir takım oluşturana kadar daha eğitimli hale geliyor. Bu sözü edilen karakterler kart formatında elinize geliyor ve tüm güçlü ve zayıf yönlerini bu formatta görüyorsunuz.
Bu multiplayer kart oyununu bugünün incelemesinde daha yakından tanıyabilirsiniz.
 

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.65 4.3.3.1

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S2 (I9100G)
Android sürümü: 4.0.4
Root: Yok
Çalıştığı Android sürümü: 2.2

Oyun ismini bir şehirdeki mahalle grubundan alıyor. Bu oyunda strateji geliştirmeniz gerek ama ufak çaplı dövüşler için çok da gerek arz etmiyor. Bu online kartlı bir MMORPG / RPG oyunu (Yu-Gi-Oh ve Magic gibi).

Android'de safi online oyunlar çok sık gelmiyor ve olanlar da her zaman iyi bir performans sergilemiyor. Urban Rivals bu açıdan bakıldığında çok keyif verici bir oyun.

700'den fazla karakter/kart var. Herbiri özenle tasarlanmış ve farklı tarzda dövüşçüler var; ayrıca değişik sokak temaları da son derece dahiyane.

Her dövüşte dört round var yani her dövüş için sadece dört dövüşçünüzü gönderebilirsiniz. Bu noktada işin içine strateji unsuru düşüyor çünkü dövüşçülerinizin güçlü ve zayıf taraflarına göre kartlarınızı seçmelisiniz.

Her dövüş bire bir gerçekleşiyor. Bir dövüşçünüz saf dışı edildiğinde bir diğeri devreye giriyor. Tıpkı Street Fighters ya da Tekken'deki gibi.

Güçlendirmeler uygulama içi satın almayla mümkün (örneğin dövüşçünüzün atak gücünü artırmak).

Tüm dövüşler gerçekti ve heyecan verici. Aynı dövüşçüler hiçbir zaman birbiriyle dövüşmüyor.
Birçok online dövüş dönüyor ve siz istediğiniz dövüşe -beklemne süresi de var fakat kısa- katılıyorsunuz.

Bu uygulama bir tutorial ile gelmiyor -ki bu zayıf yönlerinden biri- yani siz direkt kaplanın ağzına atılıyorsunuz. Bununla birlikte oyunu öğrenmek özellikle bu tarz oyunları önceden oynamışsanız zor değil.

Özetle:

Android için online oyunlar az sayıda ve kaliteleri çok değişkenlik gösteriyor. Urban Rivals atmosferik, iyi tasarlanmış ve iyi özellikleri olan bir oyun. Bu açılardan bizi şaşırttı.

Bu oyunu MMORPG ya da MMO-Kart-Değiştirme-Oyunu şeklinde etiketlemek gerekebilir. Fakat kesin olan bir şey var ki o da oyunun çok eğlenceli olduğu.

 

 

Ekran & Kontroller

Urban Rivals bir tutorial ile birlikte gelmiyor fakat oyun ayrıntılara dikkat edilerek tasarlanmış. Ayrıca tasarım oyunun ambiyansına uyum sağlıyor ve bu nedenle oyunun temel konseptine katkıda bulunuyor.

Kontroller iyi yapılmış.

Hız & İstikrar

Urban Rivals testlerimiz boyunca akıcı bir şekilde çalıştı. Online dövüş yapmak içinki bekleme süresi ve yükleme hiç de uzun sürmedi.

Fiyat/Performans Oranı

Urban Rivals Play Store ve AndroidPIT App Center'da bedava ki bu da bu harika online oyunu göz önünde bulundurduğunuzda süper bir şey. Eğer oyunun nasıl oynandığını merak ediyorsanız durmayın ve gidip uygulamayı yükleyin. Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok!

Ekran Görüntüleri:

Urban Rivals Urban Rivals Urban Rivals Urban Rivals Urban Rivals

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!